29.09.2020
Červen je podle pracovníků KM TRAVEL nejlepší pro dovolenou u moře, proč?

My Češi jsme zvyklí jezdit na dovolenou k moři vždy v létě. Přitom už na začátku června se v Řecku, Turecku, Chorvatsku, Itálii i Bulharsku pohybují teploty až okolo 27 °C.

Tady je pět důvodů, proč jet na dovolenou právě v červnu...

Cena - nejlevnější dovolená u moře

Není pochyb, dovolené mimo hlavní prázdninové termíny jsou prostě levnější a to o dost. Pokud tedy nemáte hluboko do kapsy, ale chcete prostě k moři, určitě neváhejte. Také máte výhodu vy všichni, kteří si mohou libovolně čerpat dovolenou v zaměstnání. Jeďte na dovolenou v červnu a navíc výrazně ušetříte.

Málo lidí

Ubytování, restaurace, bazény i pláže, všude je méně lidí. Právě v tuto dobu máte možnost si vybrat zrovna to lukrativní lehátko na pláži v první řadě a hned u moře. Ta, která si jinak v červenci a srpnu "zaplatí" Němci. Také nemusíte brzo ráno vstávat, abyste chytli lehátko u bazénu. V restauracích u vedlejšího stolu vám neřvou do uší mladí opilí Angličané. Užíváte poklidnou letní atmosféru.

Příjemné počasí

V červnu sluníčko už krásně hřeje a snadno se opálíte. Navíc pro ty, co nesnáší parná vedra a vysoké teploty je červen naprosto ideální.

Bronz už před létem je velká výhoda. Zatímco všichni teprve chytají nějaké to opálení, které začíná rudými tvářemi, vy už budete na léto v Česku připraveni nádhernou hnědou pokožkou.

Ten pravý čas na výlety a poznání

Právě díky příjemnému letnímu počasí je červen skvělý na cestování a poznávání jiné kultury. Využijte toho. Vzpomínky vám zůstanou na celý život.

Rozkvetlá příroda

Je ještě krásně rozkvetlá a zelená.  Vše je nově nachystáno pro turisty a místní obyvatelé se na vás po zimě opravdu těší.
 

Navíc prodloužíte prázdniny vašim dětem a ty za to budou neskutečně šťastné.

Vybrat dovolenou

Přihlaste se k odběru novinek

Nenašli jste zájezd
podle svých představ?

Zavolejte nám nebo napište

Moře si s námi užilo přes 80 960 klientů

a 85% zákazníků se rok co rok vrací

Přečtěte si komentáře na Facebooku

Chcete více fotografií

z míst, kam jezdíme?

Jsme na Instagramu
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.