6 důvodů proč jet v červnu

17.07.2017,

Kdy je podle pracovníků cestovky nejlepší jet na dovolenou?

Máme pro Vás přichystáno pět důvodů, proč si koupit letní dovolenou právě s odjezdem nebo odletem v červnu...

1. Cena - není pochyb, dovolené mimo prázdninové termíny jsou prostě levnější a to o dost. Pokud tedy nemáte hluboko do kapsy, ale chcete prostě k moři, určitě neváhejte. Také máte výhody vy, kteří si mohou libovolně čerpat dovolenou v zaměstnání. Jeďte v červnu a navíc výrazně ušetříte.

2. Málo lidí - ubytování, restaurace, bazény i pláže, vše je volnější. Právě v tuto dobu máte možnost si vybrat zrovna to lukrativní lehátko v první řadě a hned u moře. Ta, na které se jinak v červenci "zaplatí" Němci. Také nemusíte brzo ráno vstávat, abyste chytli lehátko u bazénu. V restauracích u vedlejšího stolu vám neřvou do uší mladí opilí Angličané. Užíváte tu správnou letní atmosféru a klidu.

3. Příjemné počasí - v červnu sluníčko už krásně hřeje a snadno se opálíte. Navíc pro ty, co nesnáší parná vedra a vysoké teploty je červen naprosto ideální.

4. Ten pravý čas na výlety a poznání - právě díky příjemnému letnímu počasí je červen skvělý na cestování a poznávání jiné kultury. Využijte toho. Vzpomínky vám zůstanou na celý život.

5. Bronz už před létem je velká výhoda. Zatímco všichni teprve chytají nějaké to opálení, které začíná rudými tvářemi, vy už budete na léto v česku připraveni nádhernou hnědou pokožkou.

6. Prodloužíte prázdniny vašim dětem a ty za to budou neskutečně šťastné. Navíc příroda je ještě krásně rozkvetlá a zelená.  Vše je nově nachystáno pro turisty a místní obyvatelé se na vás po zimě opravdu těší.