Hotel LOTOS

Hotel má výbornou polohu v centru oblíbeného letoviska Kiten, kde se nachází spousta stánků se suvenýry, restaurací, kaváren a atrakcí pro děti. Pobyt na hotelu Vám zpříjemní bazén s dětskou částí a lehátka se slunečníky. Na pláž je to od hotelu jen pár minut chůze. Prostředí je velmi příjemné, domácké a vhodné pro strávení klidné dovolené, tudíž jej doporučujeme všem věkovým kategoriím.

Pokoj pro 2 osoby

standardně zařízený s možností přistýlky, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout), klimatizace, lednička, telefon, TV / SAT. Ručníky pro osobní hygienu, balkon se zahradním nábytkem.

Vybavení hotelu

recepce ve vstupní hale s možností pronájmu sejfu (za poplatek), bar, kulečník a stolní fotbal (za poplatek), restaurace s terasou. Bazén s oddělenou částí pro děti. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, wi-fi zdarma.

Vzdálenosti

pláž 380 m, centrum 0 m, letiště v Burgasu 54 km.

Stravování

v ceně jsou snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení večeří v restauracích v centru města.


Pláž

nejbližší je písečná pláž Atliman na severní straně letoviska s pozvolným vstupem do moře. Na pláži je pro děti skluzavka a zábavní park. Druhá, jižní pláž je dostupná krátkou procházkou. Plážový servis za poplatek.

Zábava a sport

vodní sporty za poplatek (plážový volejbal, šlapadla, skútry, vodní lyže, banán). PRO DĚTI tobogán na severní pláži, zábavní park za poplatek. Možnost fakultativních výletů v místě pobytu.

Názor naší klientky:

Letos jsme byli s vaší cestovní kanceláři v Bulharskuv Kitenu, v hotelu Lotos. Byli jsme maximálně spokojeni s ubytování, pokoj byl vždy čistě uklizen. Měli jsme zaplaceny snídaně, které byly podávány formou švédských stolů - vynikající, bylo opravdu z čeho vybírat. Moře luxusně teplé.
Tkáčová