Penzion KOMPAS

Moderní penzion se nachází v klidné části letoviska, klienty si získává příjemným ubytováním, pohostinností a rodinou atmosférou. Ubytování nabízí prostorné pokoje a apartmány. Ze sluneční terasy v horním patře si můžete užívat výhled po okolí. V přízemí domu se nachází restaurace se zahrádkou. Krátkou procházkou se dostanete do centra města, kde na vás čeká řada obchodů, restaurací, kaváren a pro milovníky vodních radovánek aquapark. Toto ubytování si oblíbily zejména rodiny s dětmi.

Pokoj pro 2 osoby (P 2):

standardně zařízen. Skládá se z jedné místnosti dvou pevných lůžek nebo dvoulůžka s možností přistýlky. Součástí pokoje je TV/SAT, lednice, rychlovarná konvice, klimatizace a sociální zařízení balkánského typu (sprcha nemá okrajovou hranu), balkon s posezením.

Apartmán pro 2 osoby (AP 2):

standardně zařízen. Skládá se ze dvou místností, ložnice s dvěmi pevnými lůžky nebo dvoulůžkem a obývacího pokoje, přistýlka formou rozkládacího gauče. Součástí apartmánu je TV/SAT, lednice, rychlovarná konvice, klimatizace, kuchyňský kout pro jednoduchou přípravu jídla, sociální zařízení balkánského typu (sprcha nemá okrajovou hranu), balkon a posezením.

Stravování:

snídaně formou bufetu, strava probíhá v restauraci penzionu.

Vzdálenosti:

severní pláž 700 m, jižní pláž 800 m, centrum 400 m, letiště v Burgasu 50 km.

Pláž:

severní a jižní písečná pláž, obě pláže mají jemný písek a pozvolný vstup do moře. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Zábava a sport:

bohatý večerní život, bary, restaurace, kavárny, obchůdky se suvenýry, aquapark, dvě pláže (severní a jižní). Na plážích možnost vodních sportů (za poplatek), půjčovny skútrů, kol a aut, fakultativní výlety.