Červená Lhota a Jindřichův Hradec

Zámek Ćervená Lhota
Zámek Červená Lhota

Zámek Červená Lhota

Vodní zámek Červená Lhota se řadí k nejkrásnějším „pohádkovým“ zámkům v České republice. Ze všech hradů a zámků bylo na Červené Lhotě natočeno nejvíce filmů a pohádek – např. Zlatovláska, O štěstí a kráse, pan Tau, Svatby pana Voka, atd.

Jak probíhá cesta autobusem:

Před odjezdem z ČR autobus sváží klienty téměř z celé Moravy. Svoz začíná z Ostravy kolem 3:30 - 4 hod. ranní a končí v Brně kolem 7-8. hod. ranní. Časy jsou orientační a mohou se měnit. Naší snahou je vyjít vstříc Vám, našim klientům, a umožnit tak pohodlné cestování ze svého města. Upozorňujeme také na možnost přestupu do jiného autobusu na území ČR.

Program:

v dopoledních hodinách přijedeme na zámek Červená Lhota, kde máme možnost zúčastnit se prohlídky zámku (vstupné není zahrnuto v ceně zájezdu). Přejedeme do historického města Jindřichův Hradec. Je označován za "perlu jižních čech". Prohlédneme si státní hrad a zámek. V podvečerních hodinách odjezd zpět.

Cena zahrnuje:

autobusovou dopravu  z Hodonína, Břeclavi a Brna, průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:

příplatky za nástupní místo - Kyjov 50 Kč, Uherské Hradiště a Kroměříž 150 Kč, Zlín, Přerov, Prostějov a Olomouc 200 Kč, Frýdek-Místek 400 Kč.

Vstupy:

Červená Lhota: dospělý 100 Kč, děti do 15 let a senioři nad 65 let 70 Kč.

Termíny

Délka
Termín
Doprava
Strava
Cena
0 nocí
od 14. 04. 2018 sobota
do 14. 04. 2018 sobota
Autobus
Brno, Brno 100 Kč, Břeclav, Břeclav 150 Kč, Frýdek - Místek, Hodonín, Hodonín 150 Kč, Kroměříž, Kroměříž 50 Kč, Kyjov, Kyjov 150 Kč, Olomouc, Olomouc 0 Kč, Ostrava, Prostějov, Prostějov 50 Kč, Přerov, Přerov 50 Kč, Uherské Hradiště, Uherské Hradiště 100 Kč, Zlín, Zlín 100 Kč
Bez stravy
520 Kč
za osobu