Dlouhé stráně, Velké Losiny


Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé stráně se v roce 2005 zařadila mezi 7 největších divů České republiky. Prohlédneme si dolní i horní nádrž, podzemí elektrárny a v přednáškovém sále se zúčastníte přednášky a uvidíte krátký film o výstavbě a provozu této unikátní stavby. Celá prohlídka trvá přibližně 3 hodiny, pak se přesunete do Velkých Losin, kde je možnost navštívit renesanční zámek a tradiční papírnu. Exkurze v elektrárně je zahrnuta v základní ceně zájezdu.

Jak probíhá cesta autobusem:

Před odjezdem z ČR autobus sváží klienty téměř z celé Moravy. Svoz začíná v Hodoníně kolem 3. hod. ranní a končí v Olomouci kolem 6. hod. ranní. Časy jsou orientační a mohou se měnit. Naší snahou je vyjít vstříc Vám, našim klientům, a umožnit tak pohodlné cestování ze svého města. Upozorňujeme také na možnost přestupu do jiného autobusu na území ČR.

Program:

ráno odjezd z jednotlivých nástupních míst  na Dlouhé stráně, exkurze v elektrárně, přejezd do Velkých Losin, možnost návštěvy papírny nebo zámku, v podvečerních  hodinách návrat zpět.

Cena zahrnuje:

autobusovou dopravu z Olomouce, průvodce, exkurzi v přečerpávací elektrárně Dlouhé stráně, pojištění CK  proti úpadku.

Cena nezahrnuje: 

ostatní vstupy (papírna,  zámek Velké Losiny), příplatky za nástupní místo -  Olomouc 0 Kč, Přerov 100 Kč, Uherské Hradište, Otrokovice, Hulín, Prostějov, Hodonín 150 Kč, Kyjov, Břeclav, Brno 200 Kč, Frýdek - Místek a Ostrava 400 Kč.

Vstupy:

Zámek Velké Losiny
základní okruh: dospělí 120 Kč, děti 6-15 let + studenti + senioři nad 65 let 80 Kč
Ruční papírna Velké Losiny
• Prohlídkový základní okruh (muzeum papíru, pracoviště výroby):
dospělí 110 Kč, děti 6-15 let, studenti a senioři nad 65 let 80 Kč
• Prohlídkový doplňkový okruh (technické zajímavosti):
dospělí 70 Kč, děti 6-15 let, studenti a senioři nad 65 let 50 Kč