Dolní Morava

KM TRAVEL_Dolní Morava, Stezka v oblacíh
Cesta na rozhlednu
KM TRAVEL_Dolní Morava, Stezka v oblacíh
Adrenalinový park
KM TRAVEL_Dolní Morava, Stezka v oblacíh
Bobová dráha
KM TRAVEL_Dolní Morava, Stezka v oblacíh
Možnost půjčení koloběžky
KM TRAVEL_Dolní Morava, Stezka v oblacíh
Pískový svět
KM TRAVEL_Dolní Morava, Stezka v oblacíh
Vodní park
KM TRAVEL_Dolní Morava, Stezka v oblacíh
Pohled na stezku
KM TRAVEL_Dolní Morava, Stezka v oblacíh
Stezka v oblacích


Už jste se někdy procházeli v oblacích? Nyní máte jedinečnou příležitost uskutečnit váš sen...

Jak probíhá cesta autobusem:

Před odjezdem z ČR autobus sváží klienty téměř z celé Moravy. Svoz začíná z Hodonína kolem 3-4. hod. ranní a končí v Brně kolem 6. hod. ranní. Časy jsou orientační a mohou se měnit. Naší snahou je vyjít vstříc Vám, našim klientům, a umožnit tak pohodlné cestování ze svého města. Upozorňujeme také na možnost přestupu do jiného autobusu na území ČR.

Program:

Příjezd na Dolní Moravu okolo 9:30. Přesun lanovkou Sněžník ke stezce. Lanovka má převýšení 369 metrů a rychlost jízdy je 5 m/s. Nástupní stanice je přímo u parkoviště vedle chaty Marcelka a Wellness hotelu Vista.  Individuální výstup, procházka.
Stezka v oblacích se nachází v nadmořské výšce 1116 m. n. m. Je vysoká 55 metrů a na vrchol se pohodlně dostanete po dřevěné cestě i s kočárky a invalidními vozíky. Pro milovníky dobrodružství a zábavy je v objektu připraveno několik atrakcí jako odpočinková síť, rukáv, hnízda nebo tunel na lávce. Rukáv je atrakce tvořená hustou sítí určená k prolezení z jednoho patra lávky do druhého. Odpočinkovou síť využijí malí i velcí návštěvníci k relaxaci před nebo po výstupu na stezku.  Pro cestu dolů můžou návštěvníci zvolit částečně průhledný tobogán, který je několika klopenými zatáčkami bezpečně dopraví dolů k samému úpatí rozhledny. Pro turisty je zde možnost turistického výšlapu na rozhlednu Klepý (7 km). Tato vyhlídková a protipožární věž leží na česko-polské hranici a byla postavená v roce 2009. Odkud se Vám naskytnou krásné výhledy do okolní krajiny. Vystoupat můžete i na Kralický Sněžník 1 424 m.n.m. - 8 až 11 km pěšky. Je to nejvyšší vrchol v okolí. Můžete se na něj vydat pěšky přímo z Dolní Moravy. Po cestě je také možné navštívit chatu Slaměnku, ke které vede lanovka. Je možné s ní vyjet jak nahoru, tak dolů, tímto si cestu zkrátíte. Na jeho vrcholu se dlouhou dobu drží sněhová pokrývka, až 8 měsíců v roce.
Dále pak je možnost využít další atrakce Resortu Dolní Morava-lanové centrum, Mamutíkův vodní park, Adrenalin park, bobová dráha, Stamichmanova naučná stezka a jiné.

Cena zahrnuje:

autobusovou dopravu z Olomouce, průvodce v autobuse, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:

vstupy, příplatky za nástupní místo: Přerov 50 Kč, Kroměříž a Prostějov 100 Kč, Hodonín, Kyjov a Zlín 150 Kč, Brno a Břeclav 200 Kč, Frýdek - Místek a Ostrava 400 Kč.

Vstupy:

lanovka tam/zpět a vstup na stezku v oblacích individuálně 350 Kč/osoba (jako skupina 290 Kč/osoba)
tobogán 50 Kč/os/1 jízda
pískový svět 250 Kč/osoba
lanový park 1 okruh 250 Kč/osoba
mamutíkův vodní park 290 Kč/osoba.

Cena obsahuje

autobusovou dopravu, služby průvodce.

Cena neobsahuje

vstupy (není-li v popisu uvedeno jinak), pojištění, nástupní místo.
Minimální počet účastníků z jednotlivých nástupních míst je 6 osob. Při nižším počtu nemusí být nástupní místo realizováno.

Termíny

Délka
Termín
Doprava
Strava
Cena
0 nocí
od 04. 05. 2019 sobota
do 04. 05. 2019 sobota
Autobus
Hodonín, Hulín, Kyjov, Olomouc, Otrokovice, Přerov, Uherské Hradiště
Bez stravy
480 Kč
za osobu