Orlík a Zvíkov s plavbou po přehradě

Zámek Orlík
Zámek Orlík
Hrad Zvíkov


Jihočeský zámek Orlík leží na skalnatém ostrově a je oklopen Orlickou přehradou. V blízkosti zámku se nachází rozlehlý park v anglickém stylu se Schwarzenbergskou hrobkou. Při okouzlující plavbě po Orlické přehradě se nabízí nádherné výhledy na zámek Orlík a hrad Zvíkov. Majestátní hrad Zvíkov je často nazýván králem českých hradů.

Jak probíhá cesta autobusem:

Před odjezdem z ČR autobus sváží klienty téměř z celé Moravy. Svoz začíná z Ostravy kolem 3:30 - 4. hod. ranní a končí v Brně kolem 7. hod. ranní. Časy jsou orientační a mohou se měnit. Naší snahou je vyjít vstříc Vám, našim klientům, a umožnit tak pohodlné cestování ze svého města. Upozorňujeme také na možnost přestupu do jiného autobusu na území ČR.

Program:

po příjezdu na Orlík (cca v 9:00) si jako první prohlédneme zámek Orlík. Po prohlídce zámku Orlík přeplujeme výletní lodí přes Orlickou přehradu k hradu Zvíkov. Plavba trvá cca 45 minut. Z hradeb hradu Zvíkova si můžeme vychutnat krásné vyhlídky na řeky Vltavu i Otavu a jejich soutok (prohlídka hradu a zámku je dobrovolná). Poslední zastávkou našeho výletu je město Tábor, kde budeme mít dostatek času na procházku s průvodcem i bez něj. Předpokládaný odjezd z Tábora je cca v 18:00 hodin.

Cena zahrnuje:

autobusovou dopravu z Hodonína, Břeclavi a Brna, průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:

nástupní místa za příplatek - Kyjov 50 Kč, Uherské Hradiště a Kroměříž 150 Kč, Zlín, Přerov, Prostějov, Olomouc 200 Kč, Frýdek-Místek a Ostrava 400 Kč, vstupy.

Termíny

Délka
Termín
Doprava
Strava
Cena
0 nocí
od 29. 04. 2018 neděle
do 29. 04. 2018 neděle
Autobus
Brno, Brno 100 Kč, Břeclav, Břeclav 150 Kč, Frýdek - Místek, Hodonín, Hodonín 150 Kč, Kroměříž, Kroměříž 50 Kč, Kyjov, Kyjov 150 Kč, Olomouc, Olomouc 0 Kč, Ostrava, Prostějov, Prostějov 50 Kč, Přerov, Přerov 50 Kč, Uherské Hradiště, Uherské Hradiště 100 Kč, Zlín, Zlín 100 Kč
Bez stravy
590 Kč
za osobu