Orlík a Zvíkov s plavbou po přehradě

KM TRAVEL, Zámek Orlík
KM TRAVEL, Zámek Orlík
KM TRAVEL, Zámek Orlík
KM TRAVEL, Zvíkov
KM TRAVEL, Zvíkov
Taneční sál
KM TRAVEL, Zvíkov


Jihočeský zámek Orlík leží na skalnatém ostrově a je oklopen Orlickou přehradou. V blízkosti zámku se nachází rozlehlý park v anglickém stylu se Schwarzenbergskou hrobkou. Při okouzlující plavbě po Orlické přehradě se nabízí nádherné výhledy na zámek Orlík a hrad Zvíkov. Majestátní hrad Zvíkov je často nazýván králem českých hradů.

Jak probíhá cesta autobusem:

Před odjezdem z ČR autobus sváží klienty téměř z celé Moravy. Svoz začíná v brzkých ranních hodinách a končí v Brně kolem 5.-.6. hod. ranní. Časy jsou orientační a mohou se měnit. Naší snahou je vyjít vstříc Vám, našim klientům, a umožnit tak pohodlné cestování ze svého města. Upozorňujeme také na možnost přestupu do jiného autobusu na území ČR.

Program:

po příjezdu na Orlík (cca v 10:00) si jako první prohlédneme zámek Orlík. Po prohlídce zámku Orlík přeplujeme výletní lodí přes Orlickou přehradu k hradu Zvíkov. Plavba trvá cca 45 minut. Z hradeb hradu Zvíkova si můžeme vychutnat krásné vyhlídky na řeky Vltavu i Otavu a jejich soutok (prohlídka hradu a zámku je dobrovolná). Poslední zastávkou našeho výletu je město Tábor, kde budeme mít dostatek času na procházku s průvodcem i bez něj. Předpokládaný odjezd z Tábora je cca v 18:00 hodin.

Cena zahrnuje:

autobusovou dopravu z Hodonína, Břeclavi a Brna, průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:

nástupní místa za příplatek - Kyjov 50 Kč, Uherské Hradiště, Otrokovice, Hulín 150 Kč, Přerov, Prostějov 200 Kč, Olomouc 300 Kč, nástupní míto Frýdek - Místek, Ostrava 400 Kč na vyžádání při 6 osobách, vstupy.

Termíny

Délka
Termín
Doprava
Strava
Cena
0 nocí
od 26. 04. 2020 neděle
do 26. 04. 2020 neděle
Autobus
Brno, Hodonín, Hulín, Olomouc, Otrokovice, Přerov, Uherské Hradiště
Bez stravy
590 Kč
za osobu