Peklo Čertovina

Nedaleko Hlinska v Čechách v obci Čertovina se nachází světový unikát pohádkové PEKLO. Stavba sahá do hloubky 12 metrů pod zem jsou stovky chodeb a jeskyní, k nebesům pak míří osmi metry. Z návštěvy budou jistě unešení jak malý tak i dospělí návštěvníci. Během programu, který trvá přibližně 90 minut uvidíme čertí školu, trapírnu, projdeme chodbou sedmi smrtelných hříchů a jak to s hříšnými dušemi dopadne nám prozradí samotný kníže Lucifer. Navštívit můžeme Pekelný šenk a vstup do něj je zdarma.

Po dopoledni stráveném v Pekle přejedeme autobusem do Skanzenu Veselý Kopec. Uvidíme zde drobné vesnické stavby např. špýchar, chlívky, haltýř apod., ale také lidové technické památky na vodní pohon. Nejvýznamnější z nich je vodní obilní mlýn přenesený na základy původního veselokopeckého mlýnu.

Jak probíhá cesta autobusem:

Před odjezdem z ČR autobus sváží klienty téměř z celé Moravy. Svoz začíná v brzkých ranních hodinách a končí v Hodoníně kolem 6-7. hod. ranní. Časy jsou orientační a mohou se měnit. Naší snahou je vyjít vstříc Vám, našim klientům, a umožnit tak pohodlné cestování ze svého města. Upozorňujeme také na možnost přestupu do jiného autobusu na území ČR.

Program:

V dopoledních hodinách příjezd do obce Čertovina nedaleko Hlinska. Následuje program v Pekle, který trvá 90 min. a nadchne nejen děti, ale také dospělé.  Odpoledne přejezd do Skanzenu Veselý Kopec, který tvoří asi třicet objektů. Dozvíme se zde více o životě a práci drobných rolníků od první poloviny 19. století do poloviny 20. století.

Cena zahrnuje:

autobusovou dopravu z Hodonína, Břeclavi a Brna, průvodce v autobuse,  pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:

Vstupy,pojištění léčebných výloh. 

Orientační ceny vstupů: vstup do pekla: dospělí 390 Kč, děti do 150 cm 310 Kč, studenti a senioři nad 65 let při předložení průkazu 340 Kč, vstupné Veslý kopec: 100 Kč, děti 6 - 15 let 50 Kč. 

Poplatek za nástupní místo: Kyjov 50 Kč, Uherské Hradiště, Otrokovice, Hulín 150 Kč, Přerov 200 Kč, Olomouc 300 Kč, Frýdek - Místek a Ostrava 400 Kč je možný na vyžádání při minimálním počtu 6 osob. 

* zájezd bude ralizován při minimálním počtu 30 osob.

 

 

Termíny

Délka
Termín
Doprava
Strava
Cena
0 nocí
od 28. 10. 2020 středa
do 28. 10. 2020 středa
Autobus
Brno, Brno, Břeclav, Hodonín, Uherské Hradiště
360 Kč
za osobu