Praha a muzikál Jesus Christ Superstar

Praha, město ležící na Vltavě, je považováno za jedno z nejkrásnějších měst na světě. Je také zařazeno na seznam UNESCO. Návštěvníky především láká atmosféra uliček Starého Města a Malé Strany, architektonicky originální kostely a baziliky, starobylý Karlův most a nad tím vším hradní komplex Pražského hradu.

Program:

Navštívíme Pražský hrad, Černínský palác (sídlo ministerstva zahraničí), Loretu se zvonkohrou, projdeme se po Hradčanech a v uličkách Malé Strany, následně přejdeme po nejstarším kamenném mostě v Praze – Karlově mostě. Procházkou přes Staré Město se dostaneme k Staroměstskému orloji a dojdeme až na Václavské náměstí. Po cestě nás bude doprovázet průvodce, od kterého se dozvíme nejenom historické události, ale i různé pověsti. V průběhu dne budeme mít i individuální volno.
Před 19. hodinou se přesuneme k hudebnímu divadlu Karlín, kde navštívíme představení Jesus Christ Superstar. Začátek je v 19 hod. Délka představení 2 hodiny 20 minut (včetně přestávky). Po představení odjezd z Prahy.