Toulky Prahou a muzikál Čas růží


Praha, město ležící na Vltavě, je považováno za jedno z nejkrásnějších měst na světě. Je také zařazeno na seznam UNESCO. Návštěvníky především láká atmosféra uliček Starého Města a Malé Strany, architektonicky originální kostely a baziliky, starobylý Karlův most a nad tím vším hradní komplex Pražského hradu.

Jak probíhá cesta autobusem:

Před odjezdem z ČR autobus sváží klienty téměř z celé Moravy. Svoz začíná z Ostravy kolem 3:30 - 4 hod. ranní a končí v Brně kolem 7-8. hod. ranní. Časy jsou orientační a mohou se měnit. Naší snahou je vyjít vstříc Vám, našim klientům, a umožnit tak pohodlné cestování ze svého města. Upozorňujeme také na možnost přestupu do jiného autobusu na území ČR.

Program:

Po příjezdu se projdeme vyzdobeným městem, navštívíme Pražský hrad, Černínský palác (sídlo ministerstva zahraničí), projdeme se po Hradčanech a v uličkách Malé Strany, následně přejdeme po nejstarším kamenném mostě v Praze – Karlově mostě. Procházkou přes Staré Město se dostaneme k Staroměstskému orloji a dojdeme až na Václavské náměstí. Navštívíme tradiční vánoční trhy, kde můžete nakoupit drobné suvenýry a dárky, ochutnat speciality a zahřát se vánočním punčem.  Po cestě nás bude doprovázet průvodce, od kterého se dozvíme nejenom historické události, ale i různé pověsti, individuální volno, v 19:00 hod. pak představení muzikálu Čas růží v Hudebním divadle Karlín. Největší hity Karla Gotta v muzikálu podle scénáře Sagvana Tofiho. Příběh jedné osudové celoživotní lásky v muzikálových aranžích písní Když jsem já byl tenkrát kluk, Jen se hádej, Svět má ty chvíle rád, Jdi za štěstím, Korunou si hodím, Nápoj lásky č. 10, Je jaká je, Když muž se ženou snídá a mnoho dalších.

Odjezd z Prahy v nočníchních hodinách.

Cena zahrnuje:

autobusovou dopravu z Hodonína, Břeclavi a Brna, průvodce v autobuse, vstupenku na divadelní představení muzikálu Pomáda, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:

příplatky za nástupní místa - Kyjov 50 Kč, Uherské Hradiště a Kroměříž 150 Kč, Zlín, Přerov, Prostějov, Olomouc 200 Kč, Frýdek-Místek a Ostrava 400 Kč.

Vstupy:

individuálně  - Pražský hrad - Okruh B (Starý královský palác, bazilika sv. Jiří, Zlatá ulička, katedrála sv. Víta) - dospělí 250Kč, mládež 6-16 let a senioři nad 65, studenti 125 Kč.