Toulky Prahou s muzikálem


Praha, město ležící na řece Vltavě, je považováno za jedno z nejkrásnějších měst na světě. Je také zařazeno na seznam UNESCO. Návštěvníky především láká atmosféra uliček Starého Města a Malé Strany, architektonicky originální kostely a baziliky, starobylý Karlův most a nad tím vším hradní komplex Pražského hradu.

Jak probíhá cesta autobusem:

Před odjezdem z ČR autobus sváží klienty téměř z celé Moravy. Svoz začíná z Olomouci kolem 3:30 - 4 hod. ranní a končí v Brně kolem 7-8. hod. ranní. Časy jsou orientační a mohou se měnit. Naší snahou je vyjít vstříc Vám, našim klientům, a umožnit tak pohodlné cestování ze svého města. Upozorňujeme také na možnost přestupu do jiného autobusu na území ČR.

Program:

Po příjezdu se projdeme starým městem, navštívíme Pražský hrad, Černínský palác (sídlo ministerstva zahraničí), projdeme se po Hradčanech a v uličkách Malé Strany, následně přejdeme po nejstarším kamenném mostě v Praze – Karlově mostě. Procházkou přes Staré Město se dostaneme k Staroměstskému orloji a dojdeme až na Václavské náměstí. Po cestě nás bude doprovázet průvodce, od kterého se dozvíme nejenom historické události, ale i různé pověsti, individuální volno, v 19:00 hod. pak představení muzikálu Krysař v divadle Kalich. Známý český muzikál z roku 1996 (autor Daniel Landa ), vznikl na motivy novely Viktora Dyka, inspirované německou pověstí ze třináctého století ( představení v délce 180 minut včetně přestávky). Drobné změny programu jsou možné ( pořadí prohlédnutých míst, zvolená trasa městem atd.).

Odjezd z Prahy v nočníchních hodinách. 

Cena zahrnuje:

autobusovou dopravu z Hodonína, Břeclavi a Brna, průvodce v autobuse, vstupenku na divadelní představení muzikálu Krysař, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:

příplatky za nástupní místa - Kyjov 50 Kč, Uherské Hradiště a Kroměříž 150 Kč, Zlín, Přerov, Prostějov, Olomouc 300 Kč.

Vstupy:

individuálně  - Pražský hrad - Okruh B (Starý královský palác, bazilika sv. Jiří, Zlatá ulička, katedrála sv. Víta) - dospělí 250 Kč, mládež 6-16 let a senioři nad 65, studenti 125 Kč.

Termíny

Délka
Termín
Doprava
Strava
Cena
0 nocí
od 22. 02. 2020 sobota
do 22. 02. 2020 sobota
Autobus
Brno, Břeclav, Hodonín, Hulín, Kroměříž, Kyjov, Olomouc, Otrokovice, Přerov, Uherské Hradiště
Bez stravy
1 490 Kč
za osobu
Vyprodáno