Aktivní víkend na Lipně

Vydejte se s námi poznat přírodní krásy i turistické atraktivity Národního parku Šumava. Čeká nás prodloužený víkend s pestrým programem, kde si na své přijdou děti i dospělí.  První den začneme na zámku Hluboká, odpoledne nás čeká plavba po Lipenské přehradě na Králičí ostrov. Večer ubytování a večeře. V hotelu možnost využít venkovní finskou saunu, koupací káď, dětský koutek i hřiště. Druhý den po snídani se vydáme lanovkou na Kramolín a na procházku stezkou v korunách stromů, kde na trase dlouhé 675 m si můžeme vyzkoušet 11 adrenalinových zastavení a poučit se z didaktických tabulí. Závěrečná vyhlídka z 40 m vysoké věže bude jistě nezapomenutelným zážitkem. Odpoledne můžete individuálně využít spoustu dalších atrakcí – hopsárium, lanový park, bobovou dráhu a jiné nebo si třeba půjčit kolo nebo koloběžku. Třetí den po snídani nás čeká návštěva Českého Krumlova, procházka městem, prohlídka zámku, a zahrad, individuálně také zrcadlový labyrint a cesta zpět.

Jak probíhá cesta autobusem:

Před odjezdem z ČR autobus sváží klienty téměř z celé Moravy. Svoz začíná z Ostravy kolem 3 - 4 hod. ranní a končí v Brně kolem 6. hod. ranní. Časy jsou orientační a mohou se měnit. Naší snahou je vyjít vstříc Vám, našim klientům, a umožnit tak pohodlné cestování ze svého města. Upozorňujeme také na možnost přestupu do jiného autobusu na území ČR.

Cena zahrnuje:

autobusovou dopravu, 2x ubytování v hotelu s polopenzí (u nástupní stanice lanovky ke Stezce v korunách stromů) pobytovou taxu, služby průvodce.

Cena nezahrnuje:

příplatky za nástupní místa, vstupy, orientační cena všech vstupů cca 800 Kč/os.