Apartmány HORIZONT

Apartmány Horizont se nachází v oblasti Zlatné Stijene a přibližně 3 kilometry od historického centra města Pula. Mezi centrem města Pula, rezortem Horizont a rezortem Splendid jezdí pravidelná městská autobusová linka každých 20 min. Jízdenka stojí 1,40 Euro /jedna jízda/. Do vedlejšího letoviska Punta Verudela se dostaneme krátkou procházkou cca 5 min pěší chůze. Součástí komplexu je venkovní bazén s mořskou vodou, oddělenou dětskou částí, lehátky a slunečníky. Pro děti je zde možnost animačních programů, dětský koutek, houpačky a prolézačky. Dále tady najdeme pizzerii, restauraci, stánky s občerstvením, obchody, kavárny, bary i diskotéky. V recepci hotelu a v lobby baru je wifi zdarma. 

Apartmán pro 4 osoby

Kuchyňský kout jednoduše, ale účelně vybavený, jídelní stůl, židle, lednice, mrazák, sporák, kávovar.  Obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a jeden pokoj s dvěma pevnými lůžky. Vlastní sociální zařízení, sprchový kout, fén. Balkon nebo terasa vybavená zahradním nábytkem.

Apartmán pro 5 osob

Zařízený kuchyňský kout s obývacím pokojem dohromady s rozkládací lůžkem  pro dvě osoby, jeden pokoj s dvoulůžkem a jednou přistýlkou. Vlastní sociální   zařízení, sprchový kout, fén. Balkon nebo terasa se zahradním nábytkem.

Stravování:

vlastní, nebo v místních restauracích, pizzeriích, fast foodech.          

Vzdálenosti:

pláž 100 m, pláž FKK 50 m, centrum města 3 km, letiště 5 km. 

Pláž: 

Menší oblázková pláž nebo upravené kamenné plochy, pohodlný vstup do moře. S možností opalování, ale i odpočinku ve stínu borovic.

Zábava a sport:

Přibližně 150 m od ubytování se nachází sportovní centrum s tenisovým kurty, minigolf, stolní tenis, hřiště pro míčové hry, vodní sporty, potápění, turistika.