Hotel Brioni

Hotel Brioni, vzdálený čtyři kilometry od historického centra města Puly, se nachází naproti moři a je ponořený do zeleně. S mořem je spojený terasovitými plážemi. Samotný hotel se nachází v turistickém komplexu Verudela. Skládá se ze čtyř částí a má 222 pokojů rozmístěných na 3 poschodích, vkusně a pohodlně zařízených a nedávno renovovaných,s telefonem a satelitní TV. Hotel má prostorné terasy s venkovním bazénem a jedním vnitřním vyhřívaným bazénem, oba s mořskou vodou, a také saunu a masáže.

Pokoj pro 2 osoby (P 2):

standardně vybavený dvoulůžkový pokoj. Skládá se z jedné místnosti se dvěma pevnými lůžky bez možnosti přistýlky. Jeho součástí je vlastní sociální zařízení (koupelna s vanou), TV/SAT, telefon, balkon s výhledem na park. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Vybavení:

společné prostory jsou klimatizovány a tvoří je recepce s wifi připojením, prostorná denní místnost, konferenční sál s 200 místy, TV sál, restaurace, aperitiv bar a diskotéka, venkovní bazén s dětskou částí, parkoviště.

Stravování:

polopenze. Snídaně a večeře formou bufetu, k večeři se podává točené pivo, rozlévaná místní vína, minerální voda a džus.

Vzdálenosti:

pláž 100 m, centrum 4 km, letiště Pula 10 km.

Pláž:

v okolí hotelu je několik pláží - oblázková, skalnatá a s betonovými platy. Pláž je oceněna modrou vlajkou.

Zábava a sport:

hřiště na minigolf, potápěčský klub, pronájem jízdních kol, plážový volejbal,stolní tenis. Večerní program pro děti, miniklub, tenis.