Hotel HEDERA****

Komplex hotelů Hedera, Narcis a Mimosa se nachází na poloostrově Sv. Andrije, obklopen pinioným hájem. Průzračné moře a rozlehlé oblázkové pláže získaly Modrou vlajku za vzorné životní prostředí. Procházkou po promenádě, která vede podlé pobřeží, se dostanete do centra letoviska. Je zde řada restaurací, kaváren, barů a obchodů se suvenýry. Hotel je idealní volbou jak pro náročné klienty, tak pro rodiny s dětmi. Pobavíte se při bohatém animačním programu pro děti i dospělé, nebo si výjdete na nákupy do nedalekého města Labin. Také můžete navštívit starý Labin s řadou památek, tržnici a rybí trh.

 

Pokoj pro 2 osoby (P2): standardně vybaven. Skládá se z jedné místnosti, dvou pevných lůžek nebo dvoulůžka s možností přistýlky. Součástí vybavení je TV/SAT, telefon, minilednička, sociální zařízení (WC, sprcha nebo vana) klimatizace, trezor. Pokoje s balkonem jsou orientované na moře, pokoje orientované do ulice jsou bez balkonu.

Vybavení hotelu: recepce, restaurace, aperitiv bar, kavárna, směnárna, supermarket, parkoviště.

Stravování: formou polopenze. Snídaně a večeře formou bufetu, u večeře 1 nápoj zdarma (voda nebo 0,25 l džusu, 0,20l vína, 0,20l piva).

Vzdálenosti: pláž do 400 m, centrum 500 m.

Pláž: oblázková, na pláži jsou převlékací kabiny, sprchy, slunečníky a lehátka za poplatek.

Zábava a sport: fitness, tenis, fotbal, basketbal, minigolf, vodní sporty, volejbal, půjčovna kol. Animace pro děti, dětský klub pro děti od 6 do 12 let, vodní park, večerní program, živá hudba, taneční program.

Možnost dokoupení light all inclusive.

Snídaně, oběd a večeře, nápoje neomezené během oběda a večeře (pivo, víno, džus, voda z nápojového automatu). Dále zahrnuje odpolední snack od 15:30 do 17:00 (zmrzlina, sendviče, mini pizza atd. Během odpoleního snacku jsou nápoje neomezené (pivo, víno, džus, voda z nápojového automatu)