Hotel Brzet

Hotel Brzet se nachází v Omiši nedaleko Makarské. Hotel Brzet disponuje celkem 180 lůžky ve dvojlůžkových a třílůžkových pokojích. Hotel byl zcela zrenovován. Všechny hotelové pokoje mají TV/SAT, telefon, balkon, výhled na moře. Hotel Brzet je pavilónového typu s centrální klimatizovanou restaurací  a terasou, obklopený stoletým borovým lesem přímo u štěrkové pláže. Od centra města Omiše ho dělí městská promenáda v délce pouhých 800 m, a tak může být považován za pravý městský hotel.

Pokoj pro 2 osoby (P 2):

standardně vybavený dvoulůžkový pokoj. Skládá se z jedné místnosti se dvěma pevnými lůžky s možností přistýlky. Jeho součástí je vlastní sociální zařízení, TV/SAT, telefon, wi-fi, klimatizace, lednice, balkon s výhledem na moře. Dětská postýlka na vyžádání za poplatek 6 EUR/den.

Vybavení hotelu:

recepce, trezor na recepci, hotelová klimatizovaná restaurace a la carte, bar, na terase restaurace se pořádají večery s živou hudbou.

Stravování:

polopenze nebo plná penze. Snídaně formou bufetu, oběd a večeře výběr ze tří menu se salátovým bufetem a neomezenou konzumací
nápojů v období 16.6.-15.9. (víno, džus a voda) v centrální restauraci.

Vzdálenosti:

pláž 20 m, centrum 800m, letiště Split 35 km.

Pláž:

oblázková.

Zábava a sport:

v blízkosti hotelu možnosti procházek a taneční zábavy.