Hygienické standardy v autobusech KM TRAVEL


Interiér autobusů prochází před a po každé jízdě důkladnou dezinfekcí dle hygienických standardů, a to včetně sedaček, opěrek, odkládacích ploch, úložných prostor nad hlavami a toalety.

 - vstup do autobusu jen s ochranou úst a nosu (rouškou). Před vstupem do autobusu a po celou dobu jízdy musí mít cestující nasazenou ochranu úst a nosu, výjimka z tohoto nařízení se nevztahuje na děti do 2 let a osoby, na které se vztahuje výjimka dle současného mimořádného opatření (jejichž aktuální duševní stav neumožňuje dodržení tohoto zákazu).
- všichni cestující jsou povinni si přinést vlastní ochranný prostředek. Může se jednat o jednorázové roušky, respirátory, ušité roušky nebo i šála či šátek.
- před nástupem do autobusu řidiči ani pracovníci cestovní kanceláře neměří tělesnou teplotu jednotlivých cestujících.
- každý účastník v příloze k pokynům na cestu dostane Čestné prohlášení, které si s sebou vezme na cestu. Formulář obdržíte od cestovní kanceláře.
- po celou dobu jízdy je k dispozici u předních vstupních dveří dezinfekce.
- ochrannými prostředky dýchacích cest jsou vybaveni všichni naši řidiči.
Nošení ochranných prostředků dýchacích cest je v uzavřených prostorech v České republice povinné.

Sociální distancování

Rozestupy - při nástupu, výstupu a během přestávek dodržujte dostatečné odstupy od ostatních cestujících.
Usazení v autobusu - V současné době je možné využít 100% obsazenost kapacity autobusu. V případě dostatečně volné kapacity budou cestující usazování s patřičnými rozestupy.
Nástupní místa - vezměte prosím na vědomí, že došlo ke změnám obecných postupů z bezpečnostních důvodů. Doporučujeme proto na nástupní místo přijít s dostatečným předstihem.

Kam dál?

Informace pro cestu do Chorvatska

Informace pro cestu do Řecka