Karneval v Benátkách


Zažijte světově proslulý karneval v Benátkách na vlastní oči v jednom z nejromantičtějších míst na světě.
Benátky, které jsou turistickým cílem mnoha poznávacích zájezdů po celý rok, se v tomto čase stanou nejen turistickým středobodem Itálie, ale i celého světa právě díky svému slavnému karnevalu. Na karneval v Benátkách přijíždí každoročně nespočet turistů ze všech koutů světa.
Poznávejte Benátky a jejich pamětihodnosti v netradiční karnevalové atmosféře. Budete svědky nevšední přehlídky dokonalých masek, karnevalového veselí, kulturního programu s představeními, koncerty a průvody. A pokud budete chtít, tak Vás z karnevalového shonu vysvobodí některá z příjemných restaurací či kaváren, kterých je v Benátkách nepočítaně.

Jak probíhá svoz:

Před odjezdem z ČR autobus sváží klienty téměř z celé Moravy. Svoz začíná z Olomouce den předem, kolem 18:00 hod. a končí v Hodoníně kolem 22 hod. večerní. Časy jsou orientační a mohou se měnit. Naší snahou je vyjít vstříc Vám, našim klientům, a umožnit tak pohodlné cestování ze svého města. Upozorňujeme také na možnost přestupu do jiného autobusu na území ČR.

Program:

1. den: Svoz autobusem ze Severní Moravy směrem do Hodonína. Odjezd z ČR ve večerních hodinách.
2. den: Příjezd do přístavu Punta Sabbioni v ranních hodinách. Plavba lodí na náměstí sv. Marka (trvá cca 30 minut). Cena jízdenky je cca 10 € ( děti 0 – 2 let zdarma ), průvodce vybere v autobuse. Jízdenka platí pro obě plavby.
Prohlídka historického centra (náměstí sv. Marka, Basilica di San Marco, Dóžecí palác, Most vzdechů (nářků), Campanila (Zvoniční věž), renesanční knihovna, orloj, budovy prokurácií (Procuraties), chrám Santa Maria Della Salute, kostel San Giorgio Maggiore, Academia ). Osobní volno k nákupu suvenýrů, shlédnutí karnevalových průvodů masek a karnevalové zábavy. Možnost nechat se karnevalově namaskovat. Plavba lodí zpět do Punta Sabbioni v podvečerních hodinách. Odjezd autobusem zpět do ČR.
3. den: Návrat v časných ranních hodinách do Hodonína, následně rozvoz do vašich měst. 

Cena zahrnuje:

autobusovou dopravu, z Hodonína a Břeclavi, průvodce, zákonné pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:

příplatky za nástupní místa: Kyjov 50 Kč, Uherské Hradiště, Otrokovice a Hulín 150 Kč, Přerov 200 Kč, Olomouc 250 Kč. Nástupní místo Ostrava a Frýdek- Místek 400 Kč na vyžádání (bude realizováno při minimálním počtu 6 osob), cestovní pojištění, lístek na lodní přepravu cca 10 EUR, případné další vstupy.
orientační vstupné: Dóžecí palác cca 25 EUR, děti 6 - 13 let, studenti 15-25 let 13 EUR, galerie Baziliky sv. Marka 4 EUR, zvonice San Giorgio 8 EUR.

Město Benátky schválilo zavedení povinného vstupního poplatku ve výši cca 8 €/osoba/den. Předpokládaná platnost tohoto nařízení je od 1. 1. 2020. Vstupní poplatek není zahrnut v ceně zájezdu.

Termíny

Délka
Termín
Doprava
Strava
Cena
0 nocí
od 15. 02. 2020 sobota
do 15. 02. 2020 sobota
Autobus
Břeclav, Hodonín, Hulín, Kyjov, Olomouc, Otrokovice, Přerov, Uherské Hradiště
Bez stravy
1 590 Kč
za osobu