Podzim v Benátkách

KM TRAVEL_poznávací výlet do Benátek
Typická ulička v Brnátkách
KM TRAVEL_poznávací výlet do Benátek
Náměsti San Marco
KM TRAVEL_poznávací výlet do Benátek
Pohled na náměstí San Marco z moře
KM TRAVEL_poznávací výlet do Benátek
Most Nářků, Benátky
KM TRAVEL_poznávací výlet do Benátek
KM TRAVEL_poznávací výlet do Benátek
KM TRAVEL_poznávací výlet do Benátek
Slavné gondoly


Odjíždíme v pátek, ve večerních hodinách z České Republiky. Ráno příjezd do přístavu Punta Sabbioni, odkud lodí přeplujeme na náměstí sv. Marka. Poté následuje prohlídka historického centra Benátek. Při prohlídce s průvodcem uvidíte nejznámější skvosty tohoto romantického města, náměstí Piazza San Marco s bazilikou San Marco, Dóžecí palác, Most vzdechů (nářků), Zvoniční věž, renesanční knihovnu, orloj, chrám Santa Maria della Salute, kostel San Giorgio Maggiore. V odpoledních hodinách budete mít možnost individuálně navštívit interiéry vybraných památek, či vychutnat si místní speciality ve vyhledávaných restauracích, nebo jen tak procházet úzkými uličkami s nepřeberným množstvím malých krámků s různým zbožím a lahůdkami. Máte také jedinečnou příležitost projet se gondolou či vaportem po Canale Grande. Odjezd zpět do ČR v podvečerních hodinách.

Jak probíhá svoz:

Před odjezdem z ČR autobus sváží klienty téměř z celé Moravy. Svoz začíná z Ostravy den předem, kolem 18:00 hod. a končí v Hodoníně kolem 22 hod. večerní. Časy jsou orientační a mohou se měnit. Naší snahou je vyjít vstříc Vám, našim klientům, a umožnit tak pohodlné cestování ze svého města. Upozorňujeme také na možnost přestupu do jiného autobusu na území ČR.

Program:

1. den: Svoz autobusem ze Severní Moravy směrem do Hodonína. Odjezd z ČR ve večerních hodinách.
2. den: Příjezd do přístavu Punta Sabbioni v ranních hodinách. Plavba lodí na náměstí sv. Marka (trvá cca 30 minut). Cena jízdenky je cca 10 € ( děti 0 – 2 let zdarma ), průvodce vybere v autobuse. Jízdenka platí pro obě plavby.
Prohlídka historického centra - náměstí sv. Marka, Basilica di San Marco, Dóžecí palác, Most vzdechů (nářků), Campanila (Zvoniční věž), renesanční knihovna, orloj, budovy prokurácií (Procuraties), chrám Santa Maria Della Salute, kostel San Giorgio Maggiore, Academia ).
V odpoledních hodinách budete mít možnost individuálně navštívit interiéry vybraných památek, či vychutnat si místní speciality ve vyhledávaných restauracích, nebo jen tak procházet úzkými uličkami s nepřeberným množstvím malých krámků s různým zbožím a lahůdkami. Máte také jedinečnou příležitost projet se gondolou či vaportem po Canale Grande. 
Plavba lodí zpět do Punta Sabbioni v podvečerních hodinách. Odjezd autobusem zpět do ČR.
3. den: Návrat v časných ranních hodinách do Hodonína, následně rozvoz do vašich měst.     

Cena zahrnuje:

autobusovou dopravu, průvodce.

Cena nezahrnuje:

příplatky za nástupní místa, cestovní pojištění, lístek na lodní přepravu cca 10 EUR/os.,případné další vstupy.

Orientační vstupné: věž 6 EUR/os., Academia 7 EUR/os., Dóžecí palác a Museo Correale 13 EUR/os., Galerie Baziliky sv. Marka 2 EUR/os.

Termíny

Délka
Termín
Doprava
Strava
Cena
0 nocí
od 29. 09. 2018 sobota
do 29. 09. 2018 sobota
Autobus
Brno, Břeclav, Frýdek - Místek, Hodonín, Kroměříž, Kyjov, Olomouc, Ostrava, Prostějov, Přerov, Uherské Hradiště, Zlín
Bez stravy
1 540 Kč
za osobu