Rezidence SIRENA

Apartmány SIRENA nabízí moderní ubytování přímo u pláže a hlavní promenády. Jsou umístěny ve 3. patře v apartmánovém domě s výtahem. Přímo v Tortoretu přibližně  1,5 km od apartmánového domu se nachází oblíbený aquapark Onda Blu s více než 25 různými atrakcemi, skluzavkami a tobogány. Pláže jsou čisté a udržované s jemným pískem, a pozvolným vstupem do moře. Na hlavní promenádě je spousta stánků, obchůdků, taveren a kaváren. Apartmánový dům Sirena má k dispozici:

Bilo pro 2 - 4 osoby

ložnice s manželským lůžkem, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a zařízeným kuchyňským koutem, vlastním sociálním zařízením a velkou terasou vybavenou plastovým nábytkem a slunečníkem s výhledem na moře.

Trilo pro 4 - 6 osob

ložnice s manželským lůžkem, druhá ložnice s dvoulůžkem, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a zařízeným kuchyňským koutem, vlastním sociálním zařízením, velkou terasou vybavenou plastovým nábytkem a slunečníkem.

Trilo pro 6 - 8 osob

ložnice s manželským lůžkem + palanda, ložnice se dvěma lůžky, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, vlastní sociálním zařízením, velkou terasou vybavenou plastovým nábytkem a slunečníkem s výhledem na moře. Cena u tohoto apartmánu je za 6 osob, v případě 7 a 8 osob se doplácí na místě 30 EUR/osoba/týden.

Vzdálenosti

pláž 50 metrů, aquapark Onda Blu 1,5 kilometrů.

Stravování

vlastní, nebo v místních restauracích a tavernách.

Pláž

udržovaná s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře.

Zábava a sport 

jízda na kolečkových brusích, cyklistika, plážový volejbal, vodní sporty.  V hlavní sezoně možnost zapújčení čtyřkolek. Výlety po okolí.