Víkend v Římě

Vydejte se s námi za krásami hlavního města Itálie, a zažijte atmosféru moderního města s bohatou historií, rozmanitou kulturou a pestrou kuchyní. 

Prohlédněte si Koloseum, Forum Romanum, Pantheon, Andělský hrad, Fontana di Trevi, Španělské schody, Vatikán, Svatopetrské náměstí, Sixtinskou kapli a mnoho dalších míst a památek.

Program

1. den: Odjezd z Hodonína v odpoledních hodinách
2. den: Dopoledne příjezd do Říma, přestup MHD a přejezd do centra, návštěva Vatikánského státu, prohlídka Nám. Sv. Petra, chrámu Sv. Petra, Andělský hrad a Vatikánská muzea se Sixtinskou kaplí. Odpoledne podle časových možností individuální volno. Večer přejezd na ubytování.
3. den: po snídani pokračujeme prohlídkou Říma -  Forum Romanum, Kapitol, Benátské nám., Panteon, fontána di Trevi, Španělské schody a odpoledne volno k návštěvě některé z restaurací a kaváren. V podvečerních hodinách odjezd busem zpět do ČR
4. den: příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

Cena zahrnuje

autobusovou dopravu z Hodonína, Břeclavi a Mikulova, ubytování se snídaní, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

nástupní místo Kyjov 50 Kč, Uherské Hradiště, Otrokovice a Hulín 150 Kč, Přerov 200 Kč, Olomouc 250 Kč. Nástupní místo Ostrava a Frýdek- Místek 400 Kč na vyžádání (bude realizováno při minimálním počtu 6 osob).  Vstupy (cca 70 EUR), jízdenka MHD cca 6 EUR, cestovní pojištění.

Termíny

Délka
Termín
Doprava
Strava
Cena
1 noc
od 23. 10. 2020 pátek
do 24. 10. 2020 sobota
Autobus
Brno, Břeclav, Frýdek - Místek, Hodonín, Hulín, Kyjov, Mikulov, Olomouc, Ostrava, Otrokovice, Prostějov, Přerov, Uherské Hradiště
Snídaně
3 590 Kč
za osobu