hotel Bál Resort

Hotel se nachází na severním břehu Balatonu ve městě Balatonalmádi. Nabízí panoramatický výhled na jezero Balaton. Hotel je velmi oblíben klienty všech věkových kategoriích. Balatonalmádi a jeho okolí nabízí velké množství výletů a zábavních možností. Nachází se nedaleko města Veszprému (zvané město královen), kde najdete zoologickou zahradu, nádhernou procházku podél břehů Balaton zaručuje město Balatonfüred, a nezapomenutelný zážitek je návštěva Tihánského opatství. Hotel je ideální pro všechny, kteří hledají odpočinek a relaxaci v moderním a příjemném prostředí.

Ubytování:

je ve standardně vybavených dvoulůžkových (případně jednolůžkových) pokojích. Součástí pokoje je manželská postel nebo dvě pevná lůžka s možnosti přistýlky, sociální zařízení (WC, sprcha nebo vana, fén), TV/SAT, trezor, wi-fi, telefon, klimatizace, župany (pro dospělé), pokoj bez balkonu.

Vybavení hotelu:

recepce, restaurace, snack bar, mistrál bar, kavárna, terasa – večer živá hudba, výtah, skylounge – je na nejvyšším poschodí hotelu, ideální místo pro zvláštní příležitosti, wellness zóna (krytý plavecký bazén 25 m, studený ponorný bazén, sauna, infra sauna, parní kabina, vířivka, Kneippův bazének, posilovna, odpočívárna), masáže, spa a beauty salón, hřiště na squash, tělocvična.

Stravování:

polopenze – snídaně a večeře formou bohatého bufetu.

Vzdálenosti:

centrum 2 km, Tihány 22 km, Veszprém 15 Km.

Pláž:

travnatá soukromá pláž vzdálená cca 200 m od hotelu, lehátka a slunečníky zdarma.

Zábava a sport:

využití wellnessu bez omezení, vodní a plážové sporty, výlety po okolí.

Cena zahrnuje:

autobusovou dopravu, 3 x ubytování dle popisu, polopenzi, využití wellness centra a posilovny, župany (pro dospělé), vstup na pláž, plážový servis.

Cena nezahrnuje:

rekreační poplatek 1,7 EUR / noc pro osoby od 18 let hrazený na místě, nástupní místa, cestovní pojištění.

Individuální termíny vlastní dopravou nebo pro skupiny autobusem na vyžádání. 

Termíny

Délka
Termín
Doprava
Strava
Cena
3 noci
od 06. 08. 2018 pondělí
do 09. 08. 2018 čtvrtek
Autobus
Brno, Břeclav, Frýdek-Místek, Hodonín, Kroměříž, Kyjov, Olomouc, Ostrava, Prostějov, Přerov, Uherské Hradiště, Zlín
Polopenze
5 590 Kč
za osobu