Hotel Panorama

Hotel Panoráma ***+ se nachází na severním břehu Balatonu, v Balatongyöröku. Je vzdálený asi 300 m od jezera Balaton a 1 km do centra. Je velmi oblíbený klienty všech věkových kategorií. Ze svého pokoje budete mít krásný výhled na park a jezero. Hotel svojim návštevníkům nabízí plavecký bazén se zážitkovým bazénem, oddelení wellnessu a posilovnu. Balatongyörök a jeho okolí nabízí velké množství výletů a zábavních možností.  Hotel je idální volbu pro ty, kteří hledají odpočinek a relaxaci v příjemném prostředí. Okolní malebná krajina se hodí pro vyjížďky na kole nebo pěší výlety, ale do sousedních vesnic a měst se dostanete také vlakem nebo lodí.

 

Pokoj pro 2 osoby (P2) : standardně vybaven. Jeho součástí je manželská postel, nebo dvě pevná lůžka, sociální zařízení (WC, sprcha nebo vana), klimatizace, TV, fén, ručníky, župan.

Vybavení: hostům je k dispozici recepce, restaurace, lobby bar, trezor, výtah, wellness centrum (krytý bazén, parní sauna, solná komora, vířivka, relexační místnost, fitness centrum, masáže, bezdrátový internet ve všech prostorách zdarma, herna pro děti, pokojová služba.

Stravování: snídaně a večeře formou bufetu (maďarská mezinárodní kuchyně).

Zábava a sport: využití wellness centra bez omezení, vodní sporty, výlety po okolí.

Cena zahrnuje: autobusovou dopravu, 2x ubytování dle popisu, polopenzi, využití wellness centra, župany.

Cena nezahrnuje : rekreační poplatek 1,3 EUR/noc/ osoba, hrazený na místě, cestovní pojištění, nástupní místo viz ceník str. 106.

 

Termíny

Délka
Termín
Doprava
Strava
Cena
3 noci
od 27. 03. 2020 pátek
do 30. 03. 2020 pondělí
Autobus
Brno, Břeclav, Hodonín, Hulín, Kyjov
3 590 Kč
za osobu