Hotel Panorama

Hotel Panorama ***+ se nachází na severním břehu Balatonu, v Balatongyöröku. Je vzdálený asi 300 m od jezera Balaton a 1 km do centra. Je velmi oblíbený klienty všech věkových kategorií. Ze svého pokoje budete mít krásný výhled na park i jezero. Hotel svým návštevníkům nabízí plavecký bazén se zážitkovým bazénem, oddělení wellnessu a posilovnu. Balatongyörök a jeho okolí nabízí velké množství výletů a zábavních možností. Hotel je idální volbu pro ty, kteří hledají odpočinek a relaxaci v příjemném prostředí. Okolní malebná krajina se hodí pro vyjížďky na kole nebo pěší výlety, a do sousedních vesnic a měst se dostanete také vlakem nebo lodí.

Pokoj pro 2 osoby (P2):

standardně vybaven. Jeho součástí je manželská postel, nebo dvě pevná lůžka, sociální zařízení (WC, sprcha nebo vana), klimatizace, TV, fén, ručníky, župan.

Vybavení:

hostům je k dispozici recepce, restaurace, lobby bar, trezor, výtah, wellness centrum (krytý bazén, parní sauna, solná komora, vířivka, relexační místnost, fitness centrum, masáže, wi-fi ve všech prostorách zdarma, herna pro děti, pokojová služba.

Stravování:

snídaně a večeře formou bufetu (maďarská mezinárodní kuchyně).

Zábava a sport:

využití wellness centra bez omezení, vodní sporty, výlety po okolí.

Cena zahrnuje:

autobusovou dopravu, 2x ubytování dle popisu, polopenzi, využití wellness centra, župany.

Cena nezahrnuje:

rekreační poplatek 1,3 EUR/noc/ osoba, hrazený na místě, cestovní pojištění, svozové nástupní místo.

Termíny

Délka
Termín
Doprava
Strava
Cena
2 noci
od 27. 03. 2020 pátek
do 29. 03. 2020 neděle
Autobus
Brno, Břeclav, Hodonín, Hulín, Kyjov, Mikulov
3 590 Kč
za osobu