Hotel Fit

Hotel FIT **** se nachází v centru Hévízu přibližně 300 metrů od termálního jezera Hévíz. Rodinný lázeňský hotel nabízí 52 příjemných, klimatizovaných pokojů s balkonem, restauraci, bar, wellness a terapeutický areál. Hotel FIT je ideálním místem pro ty, kteří kteří si chtějí odpočinout od každodenních starostí, nebo pro páry, které hledají klidnou odpočinkovou dovolenou. Voda z jezera léčí nemoci pohybového ústrojí například kloubní onemocnění, revma a pomáhá při gynekologických potížích. Jako pitná kúra pomáhá při léčení poruch zažívání. K léčebným účelům se používá také bahno ze dna jezera. Teplota vody v jezeře dosahuje v létě 33-35 °C a v zimě 24-26 °C, proto je provoz lázní celoroční. Voda v jezeře se vymění každých 72 hodin a je v neustálém pohybu.

Pokoj pro 2 osoby (P2) :

standardně vybaven.  Jeho součástí je manželská postel, nebo dvě pevná lůžka, sociální zařízení (WC, sprcha nebo vana), klimatizace, TV, fén, ručníky, župan.

Vybavení:

hostům je k dispozici recepce, restaurace, lobby bar, trezor, výtah, wellness centrum (krytý bazén, parní sauna, solná komora, vířivka, relexační místnost, fitness centrum, masáže, fyzioterapie, masáže lávovými kameny), bezdrátový internet ve všech prostorách zdarma, pokojová služba.

Stravování :

snídaně a večeře formou bufetu ( maďarská mezinárodní kuchyně ).

Zábava a sport:

využití wellness centra bez omezení, vodní sporty, výlety po okolí.

Cena zahrnuje:

autobusovou dopravu, 2x ubytování dle popisu, polopenzi, využití wellness centra, župan.

Cena nezahrnuje:

rekreační poplatek 1,7 EUR/noc/osoba, hrazený na místě, cestovní pojištění, nástupní místo viz ceník str. 106.

Termíny

Délka
Termín
Doprava
Strava
Cena
2 noci
od 27. 03. 2020 pátek
do 29. 03. 2020 neděle
Autobus
Brno, Břeclav, Hodonín, Hulín, Kyjov, Olomouc
Polopenze
3 690 Kč
za osobu