Hotel Pelion

Uprostřed čtyřhektarového parku v centru města Tapolca, které je nazýváno městem jeskyní a vod, leží hotel Pelion. Přímo pod hotelem se nachází krasová jeskyně s mimořádně čistým vzduchem a vysokou vlhkostí bez prachu. Díky speciálnímu mikroklimatu je vhodná pro léčbu dýchacích cest (alergie, astma, bronchitida). V centru města naleznete i podzemní jeskynní jezero, které se proplouvá na loďkách. Hotel díky vysokém standardu poskytovaných služeb uspokojí i náročné klienty a pobyt zde bude skutečným odpočinkem. 

Pokoj pro 2 osoby (P2):

standardně vybaven. Jeho součástí je manželská postel nebo dvě lůžka, s možností přistýlky, sociální zařízení (WC, sprcha nebo vana), klimatizace, TV, telefon, internetové připojení a minibar, župany pro dospělé osoby. Většina pokojů má balkon (CK negarantuje pokoj s balkonem).

Vybavení hotelu:

hostům je k dispozici recepce, restaurace, lobby bar, výtah, wellness centrum (vitální a dětský bazén, termální bazén s vodou vhodnou na revmatická a pohybová onemocnění, chronická zánětová onemocnění páteře a kloubová onemocnění, pooperační stavy aj., finská sauna, biosauna, infra sauna, ponorný bazén, parní komora, vířivka, fitness centrum), masáže, kosmetika, aromaterapie, kadeřník, solárium, léčebná jeskyně, 2 tělocvičny s terasou, wi-fi v hale, obchod s dárkovými předměty, pokojová služba.

Stravování:

snídaně a večeře formou bufetu (maďarská, mezinárodní i bio kuchyně).

Vzdálenosti:

centrum a podzemní jezero 400 m, Balaton 10 km.

Zábava a sport:

zdarma „mateřská školka“ Club Pinocchio pro děti s každodenním programem (bazén, sportovní aktivity, hry aj.), 2 hřiště na squash, 2 tenisové kurty, badmintonové hřiště, posilovna, tělocvična, minigolf, venkovní bazény – letní plovárna (od května do září).

Cena zahrnuje:

autobusovou dopravu z Hodonína a Břeclavi, 2 x ubytování dle popisu, polopenzi, využití wellness centra, ranní gymnastiku, vodní cvičení, vstup do léčebné jeskyně, župany (pro dospělé).

Cena nezahrnuje:

rekreační poplatek 1,7 EUR / noc pro osoby od 18 let hrazený na místě, cestovní pojištění. Nástupní místa za poplatek - Kyjov 50 Kč, Uherské Hradiště a Kroměříž 150 Kč, Zlín, Přerov, Prostějov, Olomouc 200 Kč. Brno 300 Kč, Frýdek-Místek a Ostrava 400 Kč.

Individuální termíny vlastní dopravou nebo pro skupiny autobusem na vyžádání.

Termíny

Délka
Termín
Doprava
Strava
Cena
2 noci
od 19. 03. 2018 pondělí
do 21. 03. 2018 středa
Autobus
Brno, Břeclav, Frýdek - Místek, Hodonín, Kyjov, Olomouc , Ostrava, Prostějov , Přerov, Uherské Hradiště, Zlín
Polopenze
4 890 Kč
za osobu
2 noci
od 28. 10. 2018 neděle
do 30. 10. 2018 úterý
Autobus
Brno, Břeclav, Frýdek - Místek, Hodonín, Kyjov, Olomouc , Ostrava, Prostějov , Přerov, Uherské Hradiště, Zlín
Polopenze
4 890 Kč
za osobu