Adventní Krakov

KM TRAVEL, adventní Krakow
Vánoční výzdoba na památkách

Před Vánoci se nejznámější města mění v ty nejkrásnější pohádkové vánoční trhy. Slavnosti ozdobené stromy, ulice a obchody na Vás dýchnou úžasnou vánoční atmosféru.
Město Krakov na Vás při procházce udělá nezapomenutelný dojem. Krakow je město plné historie a kulturních památek, muzeí a divadel. Při návštěvě Krakowa nezapomeňte zajít na hrad Wawel, který pochází z 10. století a katedrálu sv. Stanislava a sv. Václava.        

Jak probíhá svoz:

Před odjezdem z ČR autobus sváží klienty téměř z celé Moravy. Svoz začíná z Hodonína kolem 1-2. hod. ranní a končí ve Frýdku-Místku kolem 6. hod. ranní. Časy jsou orientační a mohou se měnit. Naší snahou je vyjít vstříc Vám, našim klientům, a umožnit tak pohodlné cestování ze svého města. Upozorňujeme také na možnost přestupu do jiného autobusu na území ČR.

Program:

Prohlídka historického centra s průvodcem např. královského zámku Wawel, historické domy ul. Grodská, Rinek Glówny. Dále uvidíme druhou nejstarší univerzitu v Evropě – Jagellonskou univerzitu, jednu z nejvýznamnějších ulic v Krakowě - Floriánskou ulici, bránu městského opevnění tzv. Rondel. Individuálně si pak můžeme prohlédnout královské komnaty, obraz Dámy s hranostajem, klenotnictví, zbrojnice, Wawelskou katedrálu, atd. Odpoledne následuje individuální vlno k návštěvě vánočních trhů.

Cena zahrnuje:

autobusovou dopravu z Frýdku-Místku a Ostravy, průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezharnuje:

příplatky za nástupní místa - Olomouc 100 Kč, Prostějov, Přerov, Kroměříž, Uherské Hradiště 150 Kč, Zlín, Kyjov, Hodonín 200 Kč, Břeclav 250 Kč, Brno 350 Kč. cestovní pojištění 18 Kč/den, případné vstupy.

Termíny

Délka
Termín
Doprava
Strava
Cena
0 nocí
od 15. 12. 2018 sobota
do 15. 12. 2018 sobota
Autobus
Brno, Břeclav, Frýdek - Místek, Hodonín, Kroměříž, Kyjov, Olomouc, Ostrava, Prostějov, Přerov, Uherské Hradiště, Zlín
Bez stravy
720 Kč
za osobu