Adventní Krakov

KM TRAVEL, adventní Krakow
Vánoční výzdoba na památkách

Před Vánoci se nejznámější města mění v ty nejkrásnější pohádkové vánoční trhy. Slavnosti ozdobené stromy, ulice a obchody na Vás dýchnou úžasnou vánoční atmosféru.
Město Krakov na Vás při procházce udělá nezapomenutelný dojem. Krakow je město plné historie a kulturních památek, muzeí a divadel. Při návštěvě Krakowa nezapomeňte zajít na hrad Wawel, který pochází z 10. století a katedrálu sv. Stanislava a sv. Václava.        

Program:

Prohlídka historického centra s průvodcem např. královského zámku Wawel, historické domy ul. Grodská, Rinek Glówny. Dále uvidíme druhou nejstarší univerzitu v Evropě – Jagellonskou univerzitu, jednu z nejvýznamnějších ulic v Krakowě - Floriánskou ulici, bránu městského opevnění tzv. Rondel. Individuálně si pak můžeme prohlédnout královské komnaty, obraz Dámy s hranostajem, klenotnictví, zbrojnice, Wawelskou katedrálu, atd. Odpoledne následuje individuální vlno k návštěvě vánočních trhů.

Cena zahrnuje: autobusovou dopravu z Frýdku-Místku a Ostravy, průvodce, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezharnuje: příplatky za nástupní místa - Olomouc 100 Kč, Prostějov, Přerov, Kroměříž, Uherské Hradiště 150 Kč, Zlín, Kyjov, Hodonín 200 Kč, Břeclav 250 Kč, Brno 350 Kč. cestovní pojištění 18 Kč/den, případné vstupy.

Termíny

Délka
Termín
Doprava
Strava
Cena
0 nocí
od 25. 11. 2017 sobota
do 25. 11. 2017 sobota
Autobus
Brno, Brno, Břeclav, Frýdek-Místek, Hodonín, Kroměříž, Kyjov, Olomouc, Ostrava, Prostějov, Přerov, Uherské Hradiště, Zlín
Bez stravy
670 Kč
za osobu