Holandsko - květinové korzo

Popis

Amsterodam - Delftský porcelán - Den Haag - Madurodam - Bad Scheveningen - Euromast Rotterdam - Volendam - park Keukenhof - květinové korzo - brusírna diamantů - dřeváky - sýry - fajáns

Ubytování

A) 2-3L pokoje v soukromí se soc. zařízením (často na chodbě), cca 30 km od Amsterodamu
b) 2-3L pokoje se soc. zařízením v hotelu u Amsterodamu

Program

1. den: Odjezd v odpoledních hodinách, noční přejezd přes SRN (Lipsko, Braunschweig, Osnabrück).
2. den: V ranních hod. příjezd do květinového parku KEUKENHOF poblíž Lisse, návštěva rozkvetlého parku, pole tulipánů, odpoledne - květinové korzo – 70. ročník, kdy překrásné květinové vozy projíždí mezi městečky. Odjezd na ubytování v soukromí v severní provincii Holland nebo do hotelu poblíž Amsterodamu.
3. den: Po snídani odjezd do městečka DELFT - exkurze ve výrobně delftského porcelánu, zastávka v městečku. Odjezd do sídelního města DEN HAAGU – prohlídka MADURODAMU – výstava miniaturního Holandska v poměru 1:25m, nebo návštěva lázeňského městečka u Severního moře SCHEVENINGEN – procházka po písečných plážích. Podvečerní návštěva vyhlídkové věže Euromast v ROTTERDAMU, vysoké 185 m, kombinací výtahů vyjedeme až na vrchol s krásným výhledem na přístav a moře a půl Holanska. Návrat na ubytování.
4. den: Po snídani odjezd na exkurzi ve výrobně holandských dřeváků, návštěva sýrárny spojená s informací o výrobě holandského sýra, s jeho ochutnávkou a s možným nákupem za přijatelné ceny. Vesnička VOLENDAM. Návštěva AMSTERODAMU – prohlídka brusírny diamantu spojená s výkladem a smožností zakoupení šperků za výhodné ceny. Možnost projížďky lodí po grachtech, procházka městem, prohlídka muzeí dle vlastního výběru – obrazáren /Vincent van Gogh, Madame Tousseau, Říšské muzeum – díla Rembranta van Rinja, muzeum sexu…/. Večer procházka červenými uličkami. V pozdních nočních hodinách odjezd do ČR.
5. den: Návrat do ČR ve večerních hodinách.

Cena zahrnuje

Dopravu autokarem, 2x ubytování ve 2-3lůžkových pokojích v soukromí s holandskou snídaní, nebo v hotelu u Amsterodamu se snídaní, průvodce.

Cena nezahrnuje

Kompletní pojištění á 165 Kč/os., vstupy (doporučujeme cca 60 EUR), loďky, jízdenky. Jednolůžkový pokoj 2000 Kč v soukromí, 2800 Kč v hotelu.

Doprava

Zájezdovým autobusem.

Stravování

Snídaně

Pořadatelem tohoto zájezdu je Ladislav Cacek, IČ 13554441.