Baden a běh čertů

Zhruba 25 km od Vídně můžete navštívit městečko Baden, které je proslaveno svými sirnými lázněmi s horkými léčebnými prameny. Tento místní termální pramen je vhodný na srdeční a cévní onemocnění.
Badénské adventní trhy jsou vyhlášené v celém Rakousku. V době adventu v lázeňském parku a na pěší zóně vládne nádherná předvánoční atmosféra, slavnostně osvětlené ulice a vyzdobené výlohy. Koledy promění střed města na velký trh, tzv. „Badenskou adventní míli“. Na vánočních trzích si můžete koupit dárky, ochutnat svařené víno. V podvečerních hodinách na Vás bude čekat průvod zhruba 150 čertů doplněný barevným kouřem.

Jak probíhá svoz:

Před odjezdem z ČR autobus sváží klienty téměř z celé Moravy. Svoz začíná z Ostravy kolem 3. hod. ranní a končí v Hodoníně kolem 7. hod. ranní. Časy jsou orientační a mohou se měnit. Naší snahou je vyjít vstříc Vám, našim klientům, a umožnit tak pohodlné cestování ze svého města. Upozorňujeme také na možnost přestupu do jiného autobusu na území ČR.

Program:

Příjezd do Badenu v dopoledních hodinách. Následuje prohlídka města s průvodcem a osobní volno, které lze využít k návštěvě adventních trhů nebo římských lázní. Ve večerních hodinách pak můžete vidět běh čertů městem, po kterém se vrátíme zpátky do ČR.

Cena zahrnuje:

autobusovou dopravu z Hodonína, Břeclavi nebo Mikulova, služby průvodce v autobuse.

Cena nezahrnuje:

cestovní pojištění, případné vstupy, příplatek za nástupní místo Kyjov 50 Kč, Uherské Hradiště a Kroměříž 150 Kč, Zlín, Přerov, Prostějov, Olomouc 200 Kč, Brno 300 Kč, Frýdek-Místek, Ostrava 400 Kč.

Termíny

Délka
Termín
Doprava
Strava
Cena
0 nocí
od 09. 12. 2018 neděle
do 09. 12. 2018 neděle
Autobus
Brno, Břeclav, Frýdek - Místek, Hodonín, Kroměříž, Kyjov, Olomouc, Ostrava, Prostějov, Přerov, Uherské Hradiště, Zlín
Bez stravy
490 Kč
za osobu