Vídeň pro děti - jarní program

Město, které dospělé nadchne krásou svých památek má spoustu zajímavostí i pro děti. Podíváme se do zahrad letného sídla rakouských císařů Schönbrunn. V arálu zámku si můžete užít romantickou procházku zámeckým parkem nebo navštívíit rozlehlou zoologickou zahradu, která je jednou z nejstarších na světě. K oblíbeným obyvatelům zoologické zahrady patří pandy velké, zajímavé je i krmení tučnňáků. Pavilony s exotickými zvířaty nebo vesnický statek oslové malé i velké návštěvníky. Nechybí možnosti k občerstvené a odpočinku. Poté nás čeká návštěva a volný program v proslulém zábavním parku - Prater, s obrovským kolem a spoustou dalších atraktcí pro děti i dospělé, kde si určitě každý z Vás vybere tu pravou zábavu.

(Změna programu vyhrazena).

Jak probíhá cesta autobusem:

Před odjezdem z ČR autobus sváží klienty téměř z celé Moravy. Svoz začíná z Ostravy kolem 3. hod. ranní a končí v Hodoníně kolem 7. hod. ranní. Časy jsou orientační a mohou se měnit. Naší snahou je vyjít vstříc Vám, našim klientům, a umožnit tak pohodlné cestování ze svého města. Upozorňujeme také na možnost přestupu do jiného autobusu na území ČR.

Program:

v raních hodinách odjezd z hlavního nástupního místa v Hodoníně. Dopoledne přijedeme do Vídně, návštěva zahrad zámku Schönbrunn. V odpoledních hodinách přejezd do Prátru, volný program. Odjezd zpět do ČR v odpoledních až veřerních hodinách.

Cena zahrnuje:

autobusovou dopravu z Hodonína, Břeclavi nebo Mikulova, služby průvodce v autobuse, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:

cestovní pojištění, vstupy, příplatek za nástupní místo - Kyjov 50 Kč, Brno a Uherské Hradiště 100 Kč, Otrokovice,  Hulín, Přerov 150 Kč, Prostějov, Olomouc 200 Kč, Frýdek-Místek, Ostrava 250 Kč.

Cena obsahuje

autobusovou dopravu, průvodce.

Cena neobsahuje

vstupy (není-li v popisu uvedeno jinak), pojištění, nástupní místo.
Minimální počet účastníků z jednotlivých nástupních míst je 6 osob. Při nižším počtu nemusí být nástupní místo realizováno.

Termíny

Délka
Termín
Doprava
Strava
Cena
0 nocí
od 01. 05. 2019 středa
do 01. 05. 2019 středa
Autobus
Břeclav, Hodonín, Hulín, Kyjov, Olomouc, Otrokovice, Přerov, Uherské Hradiště
Bez stravy
390 Kč
za osobu