Vídeň a Melk

Program:

18/05 sobota - v ranních hodinách odjezd z ČR, směr Mikulov, Vídeň - příjezd dopoledne k zámku Schönbrunn - letního sídla Habsburků, prohlídka interiérů (doporučujeme nevynechat) a zahrad s Gloriettou, možnost navštívit muzeum kočárů. Odpoledne přejezd do centra města, prohlídka historického jádra s průvodcem, zastávka na kávu v kavárně u Rosenbergů, možnost navštívit individuálně aktuální výstavu v Albertinu, v podvečerních hodinách přejezd na ubytování, nocleh.

19/05 neděle - snídaně, přejezd do centra - muzejní čtvrť - návštěva uměleckohistorického muzea, dále klenotnice, možnost oběda individuálně, odpoledne přejezd do Melku s krátkou zastávkou v Dürnsteinu, prohlídka Melku, odjezd zpět do ČR v podvečerních hodinách.

Vstupy: orientační Schönbrunn - Grand tour - 40 pokojů ( cca 60 minut s audioprůvodcem v češtině ) 20 E/osoba, muzeum kočárů v Schönbrunnu 9,50 Eur/os, Klenotnice- 12 Eur/os., Albertina 16 Eur/os (skupina od 15 osob a více 11 Eur/os ) uměleckohistorické muzeum skupinové vstupné 11 Eur/os.