Penzion Evroz

Penzion Evroz lze charakterizovat jako několika patrovou budovu, která se nachází kousek od krásné pláže na kraji městečka Sarti. Ubytování je soustředěno do účelně zařízených studií a apartmánů v patře nebo přízemí domu. Ze zadní strany penzionu se nachází restaurace majitele, která patří k nejvyhledávanějším v Sarti. Dům je ideální pro méně náročné klienty všech věkových kategorií.

Studio pro 2 osoby

standardně a jednoduše vybavená jedna místnost s manželskou postelí nebo oddělenými lůžky. Je zde možnost jedné přistýlky (pevné lůžko). Součástí je kuchyňský kout, který je uzpůsoben pro jednoduchou přípravu jídla. Je vybaven základním nádobím odpovídajícímu počtu osob. Dále pak lednička, vařič, vlastní sociální zařízení, sprchový kout balkánského typu, TV/SAT a balkonem/terasou, wi-fi připojení zdarma, klimatizace za poplatek. Ze všech pokojů je výhled na moře.

Apartmán pro 4 osoby

má dvě místnosti, ložnici se dvěma lůžky nebo s manželskou postelí a druhá místnost se dvěma pevnými lůžky je obytná část spojená s kuchyňským koutem (lednice, vařič), vlastní sociální zařízení, sprchový kout balkánského typu, TV/SAT a balkonem/terasou, wi-fi připojení zdarma, klimatizace za poplatek.

Stravování

vaření z vlastních zásob nebo individuální stravování. Možnost dokoupení večeří nebo polopenze v CK (snídaně kontinentální, večeře servírované bez možnosti výběru).

Vzdálenosti

pláž 100 m, nejbližší obchod 80 m, restaurace 0 m, centrum 1,5 km, hlavní město poloostrova Chalkidiki Polygyros 80 km.

Pláž

široká písečná pláž dlouhá téměř 4 km. Pláž je přírodní, místy organizovaná s lehátky a slunečníky za poplatek. V některých částech pláže jsou otevřeny bary s občerstvením.

Zábava a sport

vodní sporty na pláži za poplatek, promenáda s obchůdky, bary, tavernami a restauracemi. Pro děti jsou připravena dětská hřiště s prolézačkami. Je zde také tenisový kurt, jezdecký klub, půjčovny aut, skútrů a čtyřkolek. Fakultativní výlety do okolí.