Apartmánový dům STEFANIE

Stefanie je oblíbeným ubytováním na Korfu. Poloha tohoto apartmánového domu je na klidném místě ve vesničce Acharavi v docházkové vzdálenosti od vedlejšího letoviska Roda. V domě je možnost připojení k wi-fi . Krásná písečno-oblázková pláž se táhne několik kilometrů podél pobřeží. Ubytování a okolí je zde vhodné pro všechny věkové kategorie.

Studio pro 2 osoby

místnost se dvěma lůžky s možností jedné přistýlky (rozkládací lehátko). Součástí je kuchyňský kout, který je uzpůsoben pro jednoduchou přípravu jídla. Je vybaven základním nádobím odpovídajícímu počtu osob. Dále pak lednička, vařič, TV, vlastní sociální zařízení, balkon nebo terasa se zahradním nábytkem, klimatizace za poplatek. Studia se nachází jak v patře, tak v přízemí.

Stravování

individuální stravování. Možnost dokoupit večeře v místní taverně vzdálené cca 80 m, večeře servírované o čtyřech chodech bez možnosti výběru. Nápoje nejsou zahrnuty v ceně.

Vzdálenosti

pláž 100 m, minimarket 350 m, restaurace 80 m, centrum 400 m, Kerkyra 37 km.

Pláž

nejbližší pláž je oblázková s pozvolným vstupem do moře. O 350 m – 2 km dále se táhne širší oblázkovo-písečná pláž, v moři je písek. Slunečníky a lehátka jsou za poplatek.

Zábava a sport

hlavní promenáda s obchůdky, bary, tavernami a restauracemi. Vodní sporty na pláži za poplatek, vodní park Hydropolis (2 km - 20 min. chůze), který se nachází za letoviskem. Ve městě je také bankomat a banka. Fakultativní výlety do okolí.