Sidari

Proč právě Sidari?

Sidari na ostrově Korfu je živé letovisko se spoustou barů, restaurací, taveren, kaváren a hudebních klubů, které jsou otevřené denně do pozdních nočních hodin. Původně dvě klidné rybářské vesnice se rozrostly v jedno větší turistické centrum. Hlavní centrum nabízí velké množství obchůdků jak se suvenýry tak i šperky. Jako v každém správném turistickém místě najdete i v Sidari několik bankomatů, lékárnu i zdravotní středisko, které je otevřeno 24h.

Pláž: celkem jsou tu pláže 3. Jsou písečné s jemným "mokrým" pískem a pozvolným vstupem do moře. Samozřejmostí jsou lehátka na pláži (za poplatek nebo konzumaci v baru) i sprchy. Největší atrakcí jsou zlatavé pískovcové skály. Nejznámější - Canal d'Amour (Kanál lásky) j známý svými legendami, že pokud ním propluje žena, získá srdce milovaného chlapce a pokud tímto kanálem propluje zamilovaný pár, do roka budou "vozit" :-)

Aktivity v okolí: vodní sporty na pláži, nákupy, posezení v řecké taverně s hudbou, půjčovny aut a skútrů nebo fakultativní výlety.

Ubytování: hotel s chutnou polopenzí.

Váš delegát: Iveta a Ivana.

Nebyly nalezeny žádné výsledky.