Tigaki

KM TRAVEL, Kos, Tigaki
Pláž v Tigaki
KM TRAVEL, Kos
Typický řecký kostelík s obrovskou modrou kupolí v Asfendiou, v blízkosti města Zia, ostrov Kos.
KM TRAVEL, Kos, Tigaki
Pláž v Tigaki
KM TRAVEL, Kos, Tigaki
Pláž v Tigaki
KM TRAVEL, Kos, Tigaki
Pláž v Tigaki
KM TRAVEL, Kos
Malebná promenáda s palmami v hlavním městě Kos
KM TRAVEL, Kos
Pozůstatky staré Agory a městské hradby, hlavní město Kos.
KM TRAVEL, Kos
Cesta na exotickou písečnou pláž, Kos

Proč právě Tigaki?

Tigaki se nachází na severu ostrova Kos, jen několik kilometrů od hlavního města. Je to středně živé městečko s dlouhou pláží a bujnou zelení, která jistě potěší milovníky přírody. Zajímavostí je solné jezero Alykis.

Pláž: je nejdelší na celém ostrově a je táhne se v délce téměř 10 kilometrů. Jemný písek vytváří dlouhou mělčinu a je ideální pro děti.

Moře: voda je průzračná a čistá a má několik ocenění za svou kvalitu. Příznivé podmínky jsou zde i pro vodní sporty včetně jachtingu a windsurfingu.

Aktivity v okolí: v místních tavernách a restauracích můžete ochutnat nejen tradiční řecká jídla, ale také speciality třeba z ryb a jehněčího. Obchůdky nabízejí vše potřebné od suvenýrů až po základní suroviny a věci denní potřeby. Večerní zábava není nijak rušná a turisté se spíše věnují procházkám nebo návštěvám místních taveren. Možnost noční zábavy je v nedalekém hlavním městě. Okolí je vhodné k výletům pěšky, na kole, na motorce nebo automobilem. Například se můžete vydat k mokřadům pozorovat ptactvo, nebo do některé z vesniček nedotčených turismem.

Ubytování: aparthotel s přátelskou, rodinnou atmosférou pro ty, co mají rádi klidnější dovolenou s relaxací u bazénu.

Nebyly nalezeny žádné výsledky.