KAISSA BEACH

Hotel Kaissa Beach prošel v roce 2007 rekonstrukcí. Jedná se o komplex šesti budov s bazénem postavený v tradičním řeckém stylu. Je situovaný v krásné zahradě s palmami, u oblázkové pláže s výhledem na hory. V á la carte restauraci, přímo u moře můžete při sklence dobrého vína pozorovat i úžasný západ slunce. Toto místo ocení zejména rodiny, děti pak budou nadšeny z malého hřiště přímo v areálu hotelu. V Kato Gouves najdete veškeré vybavení pro turisty jako například fast foody, řecké taverny, čínské restaurace, velké i malé obchůdky, půjčovny aut i kol. Na své si tedy přijdou všechny věkové kategorie upřednostňující rušnější místo.

Apartmán pro 2 osoby (AP 2):

standardně vybaveno. Skládá se ze dvou místností – obývací pokoj (možnost až dvou přistýlek) s kuchyňským koutem (lednice, vařič, rychlovarná konvice) a ložnice se dvěma pevnými lůžky. Součástí apartmánu je vlastní sociální zařízení (sprcha, WC), klimatizace (za poplatek 6 EUR/den), balkon nebo terasa s posezením.

Vybavení komplexu:

recepce, restaurace, restaurace á la carte, bar u bazénu, bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV místnost, wi-fi připojení na recepci zdarma, dětské hřiště. Za poplatek: videohry, billiard.

Stravování:

all inclusive. Snídaně, obědy, večeře formou jednoduššího bufetu.

Vzdálenosti:

nejbližší písečná pláž 300 m, přímo před hotelem štěrko-oblázková pláž, hlavní široká písečná pláž 700 m, nejbližší nákupní možnosti v okolí, centrum města cca 500 m, letiště v Heraklionu 15 km.

Pláž:

nejbližší je úzká štěrko-oblázková, nejsou zde lehátka a slunečníky, pro vstup doporučujeme obuv do vody. Dále pak písečná pláž s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky za poplatek nebo za konzumaci v plážovém baru.

Zábava a sport:

na pláži je možnost výběru vodních sportů (za poplatek), fakultativní výlety, půjčovny aut, skútrů či kol, bohatý večerní život, nákupní možnosti.

Light ALL INCLUSIVE program: snídaně, obědy, večeře formou jednoduššího bufetu. Odpolední káva/čaj a sušenky. Neomezené množství alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby v době 11:00 - 22:00 v hotelových barech a restauraci. AI program nezahrnuje: importované a balené nápoje, džusy z čerstvého ovoce, koktejly, některé druhy káv.