Hotel MARILISA

Hotel Marilisa, postavený v typicky krétském stylu prošel v roce 2016 rekonstrukcí. Je situován ve vesničce Kokkini Hani, v menším letovisku, které je však dobře přizpůsobeno potřebám turistů. Najdete zde kavárny, bary, taverny, restaurace a obchůdky. Rušnější noční život s diskotékami si můžete užít ve větším Chersonissosu nebo přímo v hlavním městě ostrova Heraklionu (oboje vzdáleno cca 12 km). Rodiče s dětmi jistě ocení malé hřiště přímo u hotelu. Velkou výhodou je i blízkost letiště (cca 10 km) a díky tomu i krátký transfer autobusem. Pozorování právě přistávajících letadel Vám jistě zpestří pobyt. Ideální místo pro milovníky pohodové dovolené s dobrým servisem v blízkosti pláže.

Pokoj pro 2 osoby (P 2):

standardně a moderně zařízen. Skládá se z jedné místnosti, dvou pevných lůžek nebo dvoulůžka s možností přistýlky. Jeho součástí je TV/SAT, trezor (za poplatek cca 2,5 EUR/den), telefon (za poplatek), minilednička, fén, vlastní sociální zařízení (WC, sprcha), klimatizace, balkon nebo terasa s posezením.

Vybavení hotelu:

recepce, restaurace, terasa, bazén s oddělenou dětskou částí, lehátka u bazénu zdarma, wi-fi připojení na recepci zdarma, malé dětské hřiště, šipky.

Stravování:

polopenze formou bufetu. Nápoje za poplatek.

Vzdálenosti:

pláž 100 m, centrum 100 m, Chersonnissos 12 km, letiště v Heraklionu cca 10 km.

Pláž:

písečná, při vstupu do moře jsou místy drobné oblázky, pozvolný vstup. Plážový servis za poplatek nebo za konzumaci v plážovém baru.

Zábava a sport:

restaurace, taverny, kavárny, obchody, výběr vodních sportů na pláži (za poplatek), možnost zakoupení fakultativních výletů do okolí, půjčovny aut či skútrů.