Hotel SIRENS BEACH

Hotel Sirens Beach s kvalitními službami leží v krásné a rozlehlé zahradě přímo u široké písečné pláže. Komplex se skládá z hlavní budovy, vily a bungalovů a naleznete zde 3 bazény. Centrum známého letoviska Malia cca 400 m od hotelu. Procházkou se lze také dostat do letoviska Stalida, které je s Malií propojené. Toto nádherné místo doporučujeme i náročnějším klientům všech věkových kategorií a rodinám s dětmi, které jistě ocení mini club a pláž s velmi pozvolným vstupem do moře.


Pokoj pro 2 osoby

standardně a moderně vybaven. Jeho součástí je TV/SAT, trezor, telefon, minibar (za poplatek), fén, koupelna se soc. zařízením, centrální klimatizace, posezení na balkoně nebo terase. Přistýlky a rodinné pokoje na vyžádání. Pokoje jsou orientovány do vnitrozemí, pokoje s výhledem na moře za příplatek.


Vybavení hotelu

recepce, hlavní restaurace, bar u bazénu, bazén s oddělenou dětskou částí, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma, mini club, dětské hřiště, fitness, tenisový kurt. Za poplatek: wi-fi a internetový koutek, obchody se suvenýry.


Vzdálenosti

pláž 0 m, nejbližší obchůdky v okolí hotelu, centrum Malie 400 m, centrum Stalidy 3 km, letiště v Heraklionu cca 36 km.

Stravování

all inclusive.


Pláž

písečná s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky k dispozici zdarma.


Zábava a sport


- zdarma: animační programy pro děti, večerní programy, 2 tenisové kurty, minigolf, stolní tenis, fitness.
- za poplatek: kulečník, veškeré obchody, vodní sporty na pláži.


ALL INCLUSIVE program

snídaně, obědy, večeře formou bohatého bufetu. Pozdní snídaně (kontinentální), občerstvení během dne v určených časech, odpolední káva/čaj. Neomezené množství alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby v době 10:00 - 23:00 v hotelových barech a restauraci. AI program nezahrnuje: importované a balené nápoje, džusy z čerstvého ovoce, koktejly, některé druhy káv.