Hotel CHRISTIANA BEACH

Hotel Christiana Beach má ideální polohu. Je umístěn v těsné blízkosti oblíbené písečné pláže, na okraji jednoho z nejatraktivnějších letovisek na ostrově – ve Stalidě. Pěší procházkou se lze také snadno dostat do vedlejšího letoviska Malia, které je se Stalidou téměř propojené. Hotelový komplex, ležící v krásné tropické zahradě, je rozptýlen do čtyř budov, stylizovaných do typicky modro-bílých řeckých barev. Jistě Vás také ohromí bazén s pool barem na vyvýšené terase, která nabízí kouzelný výhled přímo na moře. Hotel je velmi oblíben klienty všech věkových kategorií zejména pro svou příjemnou pohostinnost a rodinnou atmosféru.

Pokoj pro 2 osoby

jednoduše avšak účelně zařízen. Jeho součástí je manželská postel nebo dvoulůžko, TV, telefon (za poplatek), minilednička, vlastní sociální zařízení (WC, sprcha), klimatizace (za poplatek), balkon nebo terasa s posezením.

Vybavení hotelu

recepce, restaurace, terasa, bazén s oddělenou dětskou částí, lehátka u bazénu zdarma, wi-fi připojení na recepci zdarma, TV koutek, trezor (za poplatek), hotelové parkoviště.

Stravování

polopenze formou bufetu. Nápoje za poplatek.

Vzdálenosti

pláž 10 m, centrum Stalidy cca 800 m, centrum Malie 2 km, nejbližší nákupní možnosti do 300  m, letiště v Heraklionu cca 33 km.

Pláž

písečná pláž s pozvolným vstupem do moře. Plážový servis za poplatek.

Zábava a sport

bohatý večerní život (bary, kluby, restaurace, obchody), výběr vodních sportů na pláži (za poplatek), možnost zakoupení fakultativních výletů do okolí, půjčovny aut, skútrů či kol.