Hotel Neon **+

Hotel Neon s prostornou terasou pro slunění leží přímo u písečné pláže. Má ideální polohu, můžete se vydat jak do centra Stalidy tak i do centra Malie. V nejbližším okolí najdete spoustu restaurací, taveren i obchodů. Hotel je známý pro svou klidnější a rodinnou atmosféru. Doporučujeme nenáročným klientům, kteří upřednostňují plážovou dovolenou.

Pokoj pro 2 osoby: jednoduše avšak účelně zařízen. Jeho součástí je manželská postel nebo dvolůžko s možností přistýlky, TV, radio, telefon (za poplatek), mini bar (náplň za poplatek), trezor (2,5 Eur/den), vlastní sociální zařízení, klimatizace (6 Eur/den), balkon.

Vybavení hotelu: recepce, restaurace, bar, sluneční terasa, bazén, lehátka u bazénu zdarma, stolní tenis, knihovna, jacuzzi, fitness, hotelové parkoviště.

Stravování: polopenze formou bufetu. Nápoje za poplatek.

Vzdálenosti: pláž 10 m, centrum Stalidy  700 m, centrum Malie 1,7 km, nejbližší nákupní možnosti  do 150 m, letiště v Heraklionu cca 33 km.

Pláž: písečná s pozvolným vstupem do moře. Plážový servis za poplatek.

Zábava a sport: možnost nákupů, bohatý noční život (bary, kluby, restaurace), vodní sporty na pláži, možnost zakoupení fakultativních výletů, půjčovny aut, skútrů.