Studia ACHILLEAS

Studia Achilleas se nachází přímo u písečné pláže s pozvolným vstupem do moře v klidné okrajové části letoviska Nidri, na východním pobřeží ostrova. Skládají se ze dvoupatrových domků umístěných v pěkné zahradě. U ubytování se nachází i venkovní bar, kde se můžete během dne občerstvit a zároveň si u toho vychutnat krásný výhled na protější ostrůvky. Na ubytování je možnost připojení k wi-fi zdarma. V areálu jsou k dispozici plážová lehátka zdarma. Centrum Nidri je vzdálené zhruba 1 km. Restaurace i minimarkety najdete do 350 m od ubytování.

Studio pro 2 osoby (ST 2)

skládá se z jedné místnosti, dvou pevných lůžek nebo dvoulůžka s možností přistýlky (rozkládací lůžko). Součástí je kuchyňský kout, který je uzpůsoben pro jednoduchou přípravu jídla. Je vybaven základním nádobím odpovídajícímu počtu osob. Dále pak lednička, vařič, TV, vlastní sociální zařízení (sprcha, WC), balkon nebo terasa se zahradním nábytkem, klimatizace za poplatek 5 EUR/den. Studia jsou v prvním patře orientována s výhledem na moře.

Stravování

individuální, stravování v místních tavernách či restauracích. Možnost dokoupení polopenze v místní restauraci vzdálené cca 350 m.
Nápoje nejsou zahrnuty v ceně.

Vzdálenosti

pláž 0 m, nejbližší nákupní možnosti 350 m, centrum Nidri 1 km, hlavní město Lefkada 18 km, Preveza 35 km.

Pláž

písečná s pozvolným vstupem do moře, přímo u hotelu. Plážová lehátka v zahradě zdarma.

Zábava a sport

v Nidri je řada půjčoven aut, motorek, spousta taveren, restaurací a barů s hudbou, obchody se suvenýry. Dále velká nabídka vodních sportů (včetně půjčení motorového člunu za poplatek). Fakultativní výlety do okolí.