Studia Sylvia

Pláž Valtos
Pláž Piso Kryoneri
Sylvia
Pláž Valtos

Sylvia je novější a velmi dobře udržovaný dům v klidné zóně letoviska Parga zvané Valtos. Je umístěný do pěkné zahrady mezi rozkvetlé keře a olivovníky. Ubytování je soustředěno do prostorných studií, která se nachází v přízemí nebo v patře domu. Většina studií má balkony orientovány směr moře ostatní do zahrady. Příjemné prostředí v zeleni umožňuje svým návštěvníkům strávit poklidnou dovolenou v docházkové vzdálenosti do rušného centra města. Doporučujeme všem věkovým kategoriím.

Studio pro 2 osoby

jedna místnost s manželskou postelí nebo dvěma pevnými lůžky. Studia jsou prostorná a v každém z nich je možnost až 2 přistýlek formou většího rozkládacího gauče. Součástí je kuchyňský kout, který je uzpůsoben pro jednoduchou přípravu jídla. Je vybaven základním nádobím odpovídajícímu počtu osob ve studiu. Dále pak lednička, vařič, menší ohřevná trouba, varná konvice, vlastní sociální zařízení, sprchový kout balkánského typu, balkon se zahradním nábytkem, klimatizace a trezor za poplatek.

Stravování

individuální vaření z vlastních zásob. Možnost dokoupení večeří v CK nebo v místní řecké taverně vzdálené cca 350 m.

Vzdálenosti

pláž Valtos 300 m, městské pláže 2 km, market 250 m, centrum 1,5 km, přístav Igoumenitsa 40 km, Preveza 65 km.

Pláž

nejbližší pláž Valtos je dlouhá, široká s hrubším pískem a pozvolným vstupem do moře. Z Valtosu několikrát za den připlouvají a odplouvají malé čluny, které slouží jako „vodní taxi“ za 2 EUR/os/1 cesta do přístavu ve městě. Další dvě oblázkovo-písečné pláže jsou poblíž centra města.

Zábava a sport

centrum letoviska nabízí nespočet řeckých taveren, restaurací, kaváren, barů a stánky se suvenýry. Rozsáhlé vodní sporty na pláži Valtos za poplatek. Možnost prohlídky hradní benátské pevnosti nebo návštěva malého kostelíku Panagia na blízkém ostrůvku v zátoce.  V oblasti Valtos se také nachází veřejné bazény s bary, které je možno využít za konzumaci. Půjčovny aut, skútrů a kol nebo fakultativní výlety do okolí.

Názory našich klientů:

Výborně zvolené místo v klidné lokalitě, ubytování velice příjemné a čisté, denní úklid, vstřícná delegátka i paní domácí. Krásná pláž i průzračné moře. Nezbývá nám než všem doporučit.
Manželé Bombiczovi

Dovolená v řecké Parze byla úžasná, bude dlouho na co vzpomínat. Klidné,čisté moře, nezapomenutelné výhledy z benátské pevnosti. Velice příjemné bylo i ubytování ve studiu Sylvia.
Děkujeme Juranovi