Hotel Grecian Fantasia

Hotel Grecian Fantasia je příjemný hotel s bazénem, který provozuje rodina z Kanady. V roce 2015 prošel rekonstrukcí a součástí vybavení snack baru je i billiard nebo také video hry. Nachází se uprostřed jednoho z nejoblíbenějších letovisek ostrova – Faliraki. Jedná se o typicky turistické letovisko s nepřeberným množstvím taveren, restaurací, obchůdků, kaváren, barů, diskoték nebo i rychlého občerstvení typu Mc´Donalds. Autobusovou zastávku nebo supermarket najdete do 100 m od hotelu a vyhlášený aquapark je vzdálen cca 3 km. K nádherné, 7 km dlouhé písečné pláži se dostanete procházkou během 10 minut. Toto rušnější letovisko si oblíbí všechny věkové kategorie.

Pokoj pro 2 osoby (P 2):

standardně vybaven. Skládá se z jedné místnosti, dvou pevných lůžek nebo dvoulůžka. Součástí vybavení je mini lednice, vlastní sociální zařízení (sprcha, WC), klimatizace (za poplatek 7 EUR/den), balkon nebo terasa s posezením. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení hotelu:

recepce, restaurace, bar u bazénu, bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, sluneční terasa, úschovna zavazadel. Za poplatek: masáže, trezor (za poplatek 2,50 EUR/den), wi-fi připojení za poplatek (18 EUR/týden).

Stravování:

polopenze. Snídaně a večeře formou jednoduššího bufetu. Nápoje za poplatek.

Vzdálenosti:

pláž 600 m, centrum 150 m, letiště cca 30 km.

Pláž:

široká písečná pláž s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky za poplatek nebo za konzumaci v plážovém baru.

Zábava a sport:

na pláži je možnost výběru vodních sportů (za poplatek), plážový volejbal, tenisový kurt, fakultativní výlety, půjčovny aut, skútrů, bary, restaurace, nákupní možnosti v okolí.