Hotel ASTORIA

Hotel Astoria je menší hotel s rodinnou tradicí. Nachází se přímo u pláže, v půvabném letovisku Alykes, na severovýchodním pobřeží ostrova. Příjemnou procházkou se lze také dostat do vedlejšího letoviska Alykanas, které je s Alykes téměř propojené. Astoria má veškeré předpoklady pro strávení klidné a příjemné dovolené. Skládá se ze čtyř podlaží se dvěma výtahy do vyšších pater. V přízemí naleznete recepci, obchod se suvenýry, bar a restauraci. Díky přátelské atmosféře má stálé klienty jak z řad rodin s dětmi tak i párů, kteří se vracejí pravidelně každý rok.


Pokoj pro 2 osoby

standardně vybaven. Skládá se z jedné místnosti, dvou pevných lůžek nebo dvoulůžka s možností přistýlky. Součástí vybavení je TV/SAT, mini lednice, kávovar, telefon (za poplatek) vlastní sociální zařízení (sprcha, WC), fén, klimatizace (za poplatek 7 EUR/den), trezor (poplatek 2 EUR/den), balkon nebo terasa s posezením. Pokoje jsou orientovány s výhledem do okolí nebo na moře.


Vybavení hotelu

vstupní hala s recepcí, 2 výtahy, TV koutek, wi-fi připojení (za poplatek), restaurace, bar, minimarket, obchod se suvenýry, parkoviště.


Stravování

polopenze, snídaně formou bufetu, večeře servírované (možnost výběru ze tří menu). Nápoje za poplatek.


Vzdálenosti

pláž 10 m, nejbližší nákupní možnosti 100 m, centrum Alykes 300 m, Alykanas 1,5 km, letiště 23 km.


Pláž

oblázkovo-písečná s velmi pozvolným vstupem do moře, přímo u hotelu. Plážový servis za poplatek.


Zábava a sport

na pláži je možnost výběru vodních sportů (za poplatek), fakultativní výlety, půjčovny aut či skútrů, restaurace, taverny, nákupní možnosti.


Názory našich klientů

Díky za zprostředkování dovolené v Řecku na Zakynthosu v hotelu Astoria. Ubytování i stravování bylo na odpovídající úrovni, výborně fungovaly služby delegátky a zvláště jsme oceňovali blízkost moře a přilehlé pláže. Manželé Ljasovští