Apartmánový dům STRATOS

KM TRAVEL, Řecko, Zakynthos, Stratos
Apartmánový dům Stratos
KM TRAVEL, Řecko, Zakynthos, Stratos
KM TRAVEL, Řecko, Zakynthos, Stratos
KM TRAVEL, Řecko, Zakynthos, Stratos
Vchod do apartmánového domu
KM TRAVEL, Řecko, Zakynthos, Stratos
Kuchyňka ve studiu
KM TRAVEL, Řecko, Zakynthos, Stratos
Studio pro 2 osoby
KM TRAVEL, Řecko, Zakynthos, Laganas
pláž v Laganasu
KM TRAVEL, Řecko, Zakynthos, Laganas
Pohled na Laganas
Ilustrační foto
KM TRAVEL, Řecko, Zakynthos, Laganas
cesta na ostrov Cameo
KM TRAVEL, Řecko, Zakynthos,Navagio
pláž Navagio

Jednoduše zařízený, avšak dobře situovaný apartmánový dům Stratos, se nachází jen 140 m od písečné pláže. Hlavní turistické centrum Laganasu je vzdálené 10 minut chůze a nabízí řadu restaurací, barů, diskoték a obchůdků se suvenýry. Dobře zásobovaný minimarket leží v těsné blízkosti ubytování (necelých 30 m) a nakoupíte zde i čerstvé pečivo. Klienti mohou využívat sluneční terasu s lehátky na střeše domu a také bazén u sousedního hotelu Natalie (podmínkou je však konzumace nápojů a občerstvení na baru v hotelu). Doporučujeme všem, kteří upřednostňují jednoduché ubytování s možností vyžití v rušném letovisku.

Studio pro 2 osoby

standardně vybaveno. Skládá se z jedné místnosti, dvou pevných lůžek nebo dvoulůžka s možností přistýlky. Součástí vybavení je kuchyňský kout (lednice, vařič, nádobí pro jednoduché stolování a pro daný počet ubytovaných), vlastní sociální zařízení (sprcha, WC), klimatizace (za příplatek 6 EUR/den), trezor (poplatek 2 EUR/den), TV, balkon nebo terasa s posezením.

Stravování

individuální, vaření z vlastích zásob nebo stravování v místních tavernách či restauracích.

Vzdálenosti

pláž 140 m, rušné centrum Laganasu 500 m, nejbližší nákupní možnosti 30 m, menší centrum s obchody 100 m, letiště 8 km.

Pláž

užší písečná s jemným, tmavším pískem a s pozvolným vstupem do moře, dlouhá 10 km. Plážový servis za poplatek.


Zábava a sport

na pláži je možnost výběru vodních sportů (za poplatek), fakultativní výlety, půjčovny aut, čtyřkolek či skútrů, restaurace, taverny, bary, kluby, diskotéky, obchody se suvenýry.

Názory klientů

"Dovolená předčila naše očekávání. Písečná pláž s nahnědlým jemným pískem je velmi pozvolná a bezpečná. Výborné jsou i slunečníky se dvěma lehátky, kdy při objednávce občerstvení za 5-7 € jsou celý den zdarma. Výlety jsou převážně plavby lodí kolem pobřeží s lagunami, kde zakotví a je možno se koupat v průzračné vodě. Večerní rozptýlení a zábava jsou zvukově oddělené od cca 500 vzdálené „hlavní“ zábavné ulice, která je dlouhá více jak 1 km. Tady je nespočet taveren, kaváren, barů a diskoték. Taky jsme si zatančili při hudbě, kde hlavní slovo měl buben a vyprovokovali i mladé, kteří se k nám přidali. Po pohárku dobrého vína jsme pak sklidili potlesk za naše slovácké písničky. Bydleli jsme ve Stratosu s výhledem na moře. 320 kroků a jste u moře. Po cestě potkáte mini-kaufland, který měl vše potřebné a potraviny ne příliš drahé. Umožňovalo to tedy pohodlné snídaně a obědy. Večeře bohatá na množství v ceně kolem 10 € stačila nám oběma jedna. Obsluha ráda přinesla i 2 talíře. A výběr? Fotka s jídlem a cena na komunikaci stačila. Otto Veselský 82-letý senior."

„Letos jsem si vybrala u vaší cestovní kanceláře Zakynthos, ubytování Stratos. Je to klasické řecké ubytování. Jednou za pobyt nám vyměnili ložní prádlo a ručníky. Majitelé jsou příjemní lidé Supermarket téměř u ubytování, na pláž kousek. Je to vhodné pro děti, moře písečné, čisté a bez vln. V hlavním městě ostrova jsou 2x do týdne trhy, které najdete na promenádě v přístavu. Dostanete se tam městskou dopravou za cca 2 €. 5-7 minut od ubytování byla autobusová zastávka. Viděli jsme také karty. Jana W.“

"Ubytování v pořádku, každý den uklizeno, majitelé (domácí) se starali po celou dobu pobytu o maximální pohodlí a komfort. Letovisko je sice trošku rušnější, ale vůbec to nevadilo. Moře čisté, blízko Stratosu. Jediné malinkaté mínus, voda na ostrově je slaná, takže jsme si museli balenou vodu kupovat. Ubytování jsme doporučili i známým. Najmanová M."

Termíny

Délka
Termín
Doprava
Strava
Cena
10 nocí
od 17. 09. 2019 úterý
do 27. 09. 2019 pátek
Letecky
Brno
Bez stravy
7 990 Kč
za osobu
10 nocí
od 17. 09. 2019 úterý
do 27. 09. 2019 pátek
Letecky
Ostrava
Bez stravy
7 990 Kč
za osobu