Hotel FLÓRA

Hotel Flóra
Hotel Flóra
Venkovní posezení
Recepce
Restaurace
Snídaně
Bazén
Bazén
Whirlpool
Masáže
Tenisové kurty

Dudince

nachází se v jižní části středního Slovenska v nadmořské výšce 140 m, v blízkosti hranic s Maďarskem. Návštěvníkům nabízí nejteplejší nížinné klima s nejmenším počtem větrných a největším počtem slunečných dní v roce na Slovensku. Vytváří tak ideální podmínky pro příjemný pobyt. Léčivé prameny patří svým unikátním složením k nejcennějším minerálním vodám v celé Evropě.

Specializace lázní

nemoci pohybového aparátu (páteř, klouby, svaly), neurologická onemocnění (centrální a periferní nervový systém), srdeční a cévní onemocnění (infarkt, ischemické choroby srdce a cév), manažerské nemoci, civilizační nemoci, léčba Bechtěrevovy nemoci a revmatické artritidy.

Dvoupatrový hotel Flóra ***

leží v jižní části lázeňského areálu a je zasazen do krásného okolí plného zeleně. V blízkosti hotelu se nachází aquapark „Dudinka“ s minerálně termální vodou.

Ubytování

Pokoj pro 1 - 2 osoby se skládá z jedné místnosti s možností přistýlky, vlastní sociální zařízení (sprcha, WC), všechny pokoje jsou zařízeny novým nábytkem, vybaveny telefonem, satelitním TV (příjem českého programu), balkon.

Vybavení hotelu

jídelna s restaurací, kavárna, hotelový bar s letní terasou, nonstop recepce se směnárnou, výtah, hlídané parkoviště (za poplatek), krytý bazén, sedací vyhřívaný bazének.

V prostorách hotelu jsou, pod dohledem odborného lékaře a kvalifikovaného zdravotnického personálu, na základě lékařského vyšetření, poskytovány léčebně-rehabilitační procedury (v pracovní dny), a to: vodoléčebné procedury (whirlpool, perličková a přísadová koupel, cvičení v bazénu), elektroléčba, masáže (klasická, sportovní, relaxační, masáž chodidel), lymfodrenáž, plynové injekce, parafínové a rašelinové zábaly, skupinová a individuální gymnastika.

Strava

plná penze: snídaně formou bufetu včetně nápojů, obědy a večeře - servírované (výběr ze 3 menu, salátový bufet, k obědu dezert nebo ovoce). Možnost stravování pro diabetiky a celiaky.

Zábava a sport

krytý plavecký bazén (28°C) včetně klidového sedacího vyhřívaného bazénku (36°C), whirlpool, sauna, kosmetika, pedikúra, půjčovna kol, knih, antukový tenisový kurt s půjčovnou tenisových raket, herna stolního tenisu. 1x v týdnu taneční zábava s živou hudbou (pátek).