Hotel MICADOR

Hotel Kleopatra Micador, si pro své kvalitní služby, přátelský personál a v neposlední řadě dobrou polohu našel svou stálou klientelu. Na slavnou Kleopatřinu pláž, která je vzdálena cca 600 m od hotelu, se snadno dostanete příjemnou procházkou přes město. Pro ty, kteří pro svůj odpočinek nehledají zázemí velkých hotelových komplexů, ale při tom mají rádi městský ruch a kvalitní služby, je to ideální tip na dovolenou.


Pokoj pro 2 osoby

standardně vybaven. Jeho součástí je TV/SAT, trezor (za poplatek 2,5 EUR/den), telefon a minibar (za poplatek), fén, koupelna se soc. zařízením, klimatizace, posezení na balkoně. Možnost jedné přistýlky.


Vybavení hotelu

recepce, restaurace, á la carte restaurace, bar u bazénu, bazén s oddělenou částí pro děti, lehátka s matracemi a slunečníky u bazénu zdarma, dětské hřiště, fi tness, TV místnost. Placené služby: směnárna, čistírna, turecké lázně, lékař, wi-fi.


Stravování

all inclusive.


Vzdálenosti

Kleopatřina pláž 600 m, centrum Alanye 1 km, letiště v Antalyi 120 km. Obchody, bary a restaurace v blízkém okolí.


Pláž

písečná (hrubý písek) s pozvolným vstupem do moře. Lehátka s matracemi a slunečníky na pláži za poplatek.


Zábava a sport:


- zdarma: stolní tenis, šipky, fitness.

- placené: turecké lázně (vstup zdarma, procedury za poplatek), masáže, sauna, vodní sporty na pláži.


ALL INCLUSIVE program

snídaně, oběd, večeře formou bufetu. Odpolední káva/čaj. Neomezené množství alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby v době 10:00 – 23:00 v hotelových barech a restauraci. AI program nezahrnuje: importované a balené nápoje, džusy z čerstvého ovoce, veškerou zmrzlinu, tureckou kávu, restauraci á la carte.