Hotel SENZA INOVA BEACH

Vítejte v unikátním hotelu Senza Inova Beach. Skládá se z hotelové budovy a přízemních bungalovů. Nachází se přímo u soukromé pláže v letovisku Konakli. V docházkové vzdálenosti od hotelu najdete veškeré vybavení pro turisty jako například minimarkety, ochody, restaurace i rychlé občerstvení McDonald´s nebo nemocnici. Známá Alanya je vzdálena pouhých 14 km a přímo u hotelu najdete autobusovou zastávku, delegát na místě vám podrobně vysvětlí, jak můžete cestovat místní dopravou zvanou dolmuší. Doporučujeme všem věkovým kategoriím, kteří upřednostňují svou dovolenou v hotelovém komplexu se službami all inclusive. Vhodné i pro rodiny se dvěma dětmi.

Pokoj pro 2 osoby: standardně vybaven. Skládá se z jedné místnosti, dvou pevných lůžek nebo dvoulůžka s možností 1-2 přistýlek. Jeho součástí je TV/SAT, trezor, telefon (vše za poplatek), minibar (náplň za poplatek), fén, vlastní sociální zařízení (sprcha nebo vana, WC), centrální klimatizace, posezení na balkoně.

Vybavení komplexu: recepce, hlavní restaurace, 4 bary, bazén, bazén se skluzavkou, dětský bazén, dětské hřiště, mini klub (4-12 let), stolní tenis. Placené: turecké lázně, sauna.

Stravování: all inclusive.

Vzdálenosti: pláž max. 80 m (dle umístění pokoje), nákupní možnosti do 350 m, centrum Alanye 14 km, letiště v Antalyi 130 km.

Pláž: písečná při vstupu do moře můžou být oblázky, s pozvolným vstupem do moře. U vedlejšího hotelu molo do moře. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma. Plážové osušky za poplatek.

Zábava a sport:
- zdarma:
animační programy, stolní tenis.
- placené: masáže, turecké lázně, vodní sporty na pláži.

ALL INCLUSIVE program: snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Lehký snack na baru během dne, turecké placky, odpolední káva/čaj. Neomezené množství alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby v době 10:00 - 23:00 v hotelových barech a restauraci. AI program nezahrnuje: koktejly, importované nápoje a balené nápoje, čerstvé džusy, některé druhy káv, nápoje na diskotéce.