Hotel TAÇ PREMIER

Hotel Taç Premier se skládá ze sedmi bloků. Nachází se jen 90 m od slavné Kleopatřiny pláže. Do historického centra s bazary a velkým přístavem se snadno dostanete procházkou za cca 15 minut. Leží přímo na hlavní ulici tzv. Atatürkově třídě. Ta je lemována spoustou obchodů, barů či restaurací. Tento hotel je vhodný i pro náročnější klienty, kteří upřednostňují krásné
prostředí, blízkost pláže, možnost nákupů a nočního života.


Pokoj pro 2 osoby (P 2):

standardně a moderně vybaven. Skládá se z jedné místnosti, dvou pevných lůžek nebo dvoulůžka s možností až dvou přistýlek (na vyžádání). Jeho součástí je TV/SAT, trezor, telefon (vše za poplatek), minibar (náplň za poplatek), fén, vlastní sociální zařízení (sprcha, WC), klimatizace, posezení na balkoně.


Vybavení hotelu:

recepce, restaurace, 3 bary, bar na pláži (placený), bazén s oddělenou částí pro děti, lehátka s matracemi a slunečníky u bazénu zdarma, wi-fi připojení (zdarma), směnárna, fitness. Placené služby: internet, kadeřník, turecké lázně, sauna, masáže.

Stravování:

all inclusive.


Vzdálenosti:

Kleopatřina pláž 90 m, centrum Alanye 1 km, letiště v Antalyi 125 km. Obchody, bary a restaurace v blízkém okolí.

Pláž:

písečná (hrubý písek) s pozvolným vstupem do moře. Lehátka s matracemi a slunečníky na pláži za poplatek. Sleva na plážový servis pro hotelové hosty – voucher na recepci.


Zábava a sport:


- zdarma: stolní tenis, fitness, tematické večery.
- placené: kadeřník, turecké lázně, vodní sporty na pláži.


ALL INCLUSIVE program: snídaně, oběd, večeře formou bufetu. Pozdní snídaně (servírovaná), odpolední snack, káva/čaj, zmrzlina. Neomezené množství alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby v době 10:00 – 24:00 v hotelových barech a restauraci. AI program nezahrnuje: importované a balené nápoje, džusy z čerstvého ovoce, některé druhy káv, bar na pláži, restauraci á la carte.