Club NENA *****

Hotel Club Nena se skládá z hlavní budovy a několika tří-podlažních vilek v krásné a udržované tropické zahradě. Písečná pláž, která se nachází přímo u hotelu, má místy oblázkový vstup do moře. Leží v městečku Kizilagac jen 15 km od historického centra Side a 80 km od letiště v Antalyi. Tento prázdninový komplex je v hodný zejména pro rodiny s dětmi a náročnjěší klienty, kteří vyhledávají kompletní služby na jednom místě.

Pokoj pro 2 osoby:

standardně vybaven. Jeho součástí je trezor a telefon (za poplatek), minibar (k dispozici voda a minerálka), fén, koupelna se soc. zařízením, individuální klimatizace, posezení na balkoně nebo terase. Pokoje mají převážně výhled do zahrady. Přistýlky a rodinné pokoje na vyžádání.

Vybavení hotelu:

recepce, hlavní restaurace, á la carte restaurace (italská, rybí a turecká vše za poplatek), 6 barů, hlavní bazén, bazén pro děti, bazén se skluzavkou, lehátka s matracemi a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma, plážová osuška, mini club, dětské hřiště, fitness, tenisový kurt, diskotéka (nápoje za poplatek), turecké lázně, sauna. Za poplatek: bar na molu, masáže, salon krásy, obchody se suvenýry.

Stravování:

all inclusive. Snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu. Občerstvení během dne (turecké placky, pizza apod.), odpolední káva/čaj se sušenkami, noční polévka. Neomezené množství alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby v době 10:00 - 24:00 hod. v hotelových barech a restauracích. AI program nezahrnuje: importované a balené nápoje, džusy z čerstvého ovoce, některé druhy káv, restaurace á la carte, bar na molu.

Vzdálenosti:

přímo u pláže, nákupní možnosti v Kizilagac cca 1 km, historické Side 15 km, letiště v Antalyi 80 km.

Pláž:

písečná s oblázkovým vstupem do moře. Pro lepší komfort je pláž vybavena i molem do moře na kterém se nachází soukromý bar. Lehátka s matracemi a slunečníky na pláži k dispozici zdarma. Plážové osušky zdarma (výměna 1 denně zdarma, další za poplatek).

Zábava a sport:

zdarma: stolní tenis, plážový volejbal, šipky, animační programy pro děti i dospělé, fitness, turecké lázně (procedury za poplatek).
za poplatek: vodní sporty na pláži, masáže, salon krásy, veškeré obchody.